חברי "המועצת" על קברו של הגר"ע: "ש"ס זו לא תנועה, לא פוליטיקה ולא נציגים" (וידאו)

חברי "מועצת חכמי התורה" של ש"ס הגר"ד יוסף והגר"ר אלבז עלו לקברו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל • "ש"ס זה לא תנועה, לא פוליטיקה ולא נציגים – זה עולם התורה".

המונים השתתפו בשעות הצהרים בעצרת תפילה שנערכה ע"י ישיבת "מרן" סמוך לציון מרן הגר"ע יוסף זצ"ל בבית העלמין סנהדריה,בעצרת נשאו תפילה חברי מועצת חכמי התורה הגר"ר אלבז והגר"ד יוסף להצלחת המערכה העומדת לפתחה של תנועת ש"ס.

[alooma ref="304438da5a4e1e708469a38cb8240c7e.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

בדברים שנשא הגר"ד יוסף קרא לבני התורה לפעול לחיזוק תנועת ש"ס, בתחילת דבריו התייחס למינויו של הגר"ר אלבז לחבר מועצת חכמי התורה, "ברשות הגאון הגדול נאמן ביתו של אבא, אבא אהב אותו,כנפשו, הגאון הגדול רבי ראובן אלבז חבר מועצת חכמי התורה, שזכינו שהצטרף אילנו ואנחנו נשתמש הרבה בדעת תורה שלו". אמר הגר"ד.

הרב דוד יוסף הוסיף "רבותי אנחנו נמצאים כאן ליד קברו של מרן האבא, עת צרה היא ליעקב עולם התורה במצוקה נוראה, אבא שפך הרבה דמעות בחודשיו האחרונים על עולם התורה".

"רבותי אל ירך לבבנו בימים הללו, מרן האבא בשמיים מתפלל למען תנועת ש"ס, תנועת ש"ס הייתה בבת עינו כל הימים, אנחנו נאמנים לאבא, אנחנו אוהבים אותך כולנו כאן מתפללים ומתחננים לפני בורא עולם שיחול שינוי אמיתי במצב של עולם התורה", "נתפלל שנוכל להחזיר עטרה ליושנה כמו שאבא רצה", זעק הגר"ד בדמעות, "שנוכל להקים בתי כנסיות, מקוואות, שנוכל לסייע לעניים לאביונים, כמה דמעות אבא שפך בשבילם כמה כאב לו, שנוכל להחזיר עטרה ליושנה עם עולם התורה, שבני תורה יוכלו לשבת וללמוד תורה כמו שצריך". הוסיף הגר"ד.

"יש אברכים שהגיעו לחרפת רעב אנחנו צריכים תפילה גדולה בשבילם, אבא אנחנו מבקשים ממך תעתיר לפני בורא עולם למען כלל ישראל למען תנועת שס, ואני בטוח כאן רבותי שכולם כאן מתחייבים לפעול ולעשות בכל כוחם כדי להחזיר עטרה ליושנה". קרא הגר"ד.

לאחמ"כ נשא דברים חבר מועצת חכמי התורה הגר"ר אלבז שפרץ בבכי קורע לב, "רבינו איתנו כשם שבחיותו כך גם לאחר פטירתו, גדולים צדיקים במיתתם יותר מבחייהם, רבינו הולך לפני המחנה"

"אני רואה את המעשים של מורנו ורבנו הולך, אני רואה את ההתפתחות, יש שאומרים כל מיני דברים, שיהיה כך ויהיה כך, הכל שטויות, בסוף יראו כולם את סייעתא דשמייא, וראו כל עמי הארץ כי שם ה' נקרא עליך ויראו ממך, ככה יראו, יראו איך שהתנועה הקדושה תנועת ש"ס מרוממת את כל בית ישראל , ישאלו איך זה איך זה, אבל מורנו ורבנו עומד שם בשמיים, הוא יעמוד עלינו ועל בניו היקרים ועל התנועה הזאת שנמשיך להגדיל תורה ולאדירה שזה היה רצונו לעזור לאברכים לעזור לנדכאים, לעזור לבני התורה לעולם התורה שלא ייפגע".

בסיום דבריו זעק הגר"ר "רבותי זה לא תנועה לא פוליטקה, לא נציגים, זה לא נציגים זה עולם התורה התורה צועקת, לכן כל אחד ואחד יעשה למעלה מכל מאמציו ויזכה לראות ברכה של מורנו ורבנו שישמח אותו מעולם העליון ויגיד עשיתם את ציווי המשכתם את מורשתי אמיתית את מעשי הגדולים שלא יפגעו חס ושלום"

צילום: ישיבת מרן
צילום: ישיבת מרן

DSC_6993

DSC_6994

DSC_6995

DSC_6998

DSC_7005

DSC_7013

DSC_7016

DSC_7017

DSC_7025

DSC_7030

DSC_7032

DSC_7036

DSC_6900

DSC_6904

DSC_6908

DSC_6912

DSC_6927

DSC_6952

DSC_6953

DSC_6958

DSC_6959

DSC_6967

DSC_6974

DSC_6975

DSC_6982

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. איפה המארגן? או אולי יותר נכון ה"מפעיל"? של ה"מועצת" בתעמולת הבחירות על גבו של מרן זצ"ל.
  לא רשמתי את שמו כי כולם יודעים כבר. ואגב, איפה שאר החברים?

  איש יהודי |
  הגב
 2. מה אתה אומר "אנחנו נאמנים לאבא". באמת?! אז למה אסרת על האברכים בכולל שלך לעבוד לשס בזמן שאלי ישי היה יו"ר???????????

  איפה היה אבא?? איפה היה מרן???

  ואיך אתה מערער על צוואת מרן שכתב וחתם ואישרר את הצוואה, שכל הכסף ילך למשה אחיך. פתאום כב אין מרן??

  המרן שלך זה דרעי והכסף והג'ובים. המרן שלך זה לשלוח מאפיייה לעשת טרור למי שתומך באלי ישי!!

  הרב מאזוז גדול הדור הספרדי האמיתי |
  הגב
 3. בראשות דרעי שס אכן לא מפלגה ולא פוליטיקה רק ארגון פשע!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב