חברי כנסת של ש"ס חוששים: דרעי יכניס פנים חדשות לחמישייה הראשונה

מספר חברי כנסת בש"ס הביעו חשש כי דרעי יכניס חברים חדשים לחמשת המקומות הראשונים הריאיליים ברשימה של ש"ס לכנסת, מי יהיו הפנים הרעננות, וכיצד יגיבו הח"כים הותיקים?

לאחר שאריה דרעי חזר להנהגת תנועת ש"ס,  וקיבל תמיכה מקיר לקיר – הוא ככל הנראה ייטול את המשוכות לידיים ויתחיל לבצע טיהור בשורות התנועה.

בקול חי פורסם, כי מספר חברי כנסת בשס הביעו חשש כי דרעי יכניס חברים חדשים לחמשת המקומות הראשונים הריאיליים ברשימה של ש"ס לכנסת, המשמעות: ש"ס תקבל פנים חדשות ורעננות מצד אחד, אך מאידך גיסא, דרעי עלול לקבל מרד בתוך התנועה, ובראשם חבר הכנסת ניסים  זאב ויעקב מרגי  שהיו מזוהים עם מחנה ישי ועתה לא ברור האם יכללו במקומות ריאיליים ברשימת ש"ס  לכנסת.

בחודש האחרון נפוצו שמות ושמועות לגבי הפנים החדשות שמתכנן דרעי להציב ברשימת ש"ס לכנסת, בין היתר עלה שמו של שדר רדיו קול חי אבי מימרן, וכן שמו של חבר הכנסת לשעבר חיים אמסלם, אמסלם עצמו עושה כל טריק אפשרי על מנת לקרוץ לדרעי ולעקוץ את ישי, (כמו בקשת הסליחה  על קברו של מרן).

במערכת הפוליטית לא מאמינים כי דרעי באמת מסוגל ללכת ערב הבחירות למהלך קיצוני שעשוי לטלטל את תנועת ש"ס ולגרום לנזק פוליטי בלתי הפיך שירסק אותה בבחירות לכנסת.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הנה חבורת הדרקים: הארכיפושע דרקי- חיים כהן המשוכנז מחצר הרב אלישיב- אזרד- יענקי דרעי הבן של הפושע- בני אלבז- ועוד כל מיני מצורעים בחסות חכם שלום התמים והרב בעדני האנוס והרב מאיא הפאסיבי שמחכה מתי תסגר שס והאיאטולה דודו יוסוף

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. מרגי וזאב מה אתם לא מכירים את האיש דרק????????

  למה האמנתם לו???????????

  מרגי הסתובב בתקשורת כמו כלב טוב שמלקק את מגפיו של הפריץ. אני התביישתי בשבילו….

  ניסים זאב הוא שנוא נפשו של דרעי, מימים ימימה, בין היתר בגלל שדרעי שמאלן וזאב הוא ימני.

  גם אם לא יכנסו חדשים, זאב הוא כעת במקום ה-8 הלא ריאלי. לא מבין מה ראה לשטות זו, לעזוב את ישי. עוד לא מאוחר, זאב עזוב את הדרק, לך לישי, מובטח לך מקום מספר 3.

  תלמיד מרן |
  הגב