חברי רשימת ש"ס: "נמשיך לפעול להעצמת רשת החינוך"

ברכה והצלחה: חברי רשימת ש"ס לכנסת בראשות יו"ר התנועה הרב אריה דרעי הגיעו הבוקר למעונו של הגאון רבי דוד יוסף, חבר מועצת חכמי התורה וראש בית המדרש יחווה דעת, כדי לקבל את ברכתו והכוונתו לקראת המערכה החשובה.

ברכה והצלחה: חברי רשימת ש"ס לכנסת בראשות יו"ר התנועה הרב אריה דרעי הגיעו הבוקר למעונו של הגאון רבי דוד יוסף, חבר מועצת חכמי התורה וראש בית המדרש יחווה דעת, כדי לקבל את ברכתו והכוונתו לקראת המערכה החשובה.

בפתח הישיבה העלה על נס הגר"ד יוסף את האחווה ולאחדות השוררים בין נציגי התנועה ואמר כי זה המפתח לעשייה פורה למען הציבור. הגאון שוחח על הנציגים הצעירים על ימי הקמת ש"ס ע"י מו"ר אביו מרן זי"ע יחד עם הרב אריה דרעי ועל המטרות שלא השתנו כבר יותר מ-30 שנה.

"קשה לאמוד את המהפכה הרוחנית שחוללה ש"ס בעשרות השנים הללו, בחינוך, בעולם התורה, בזקיפת קומתם של בני עדות המזרח. אבל לפנינו עוד עבודה רבה. רשת החינוך שלנו נמצאת בהתפתחות אדירה ורבים מתדפקים על דלתותיה כדי לקבל חינוך ערכי. מאידך, אנחנו דואגים גם לשימור החינוך אצל נערינו בפרויקט חונכות אדיר שהרב שלמה דהן, אחד המועמדים הנוכחים כאן הינו מראשי הפרוייקט הזה שב"ה קיים בכל רחבי הארץ כדי למנוע נשירה חלילה, וזו אחת המטרות החשובות ביותר שיש לנו בקדנציה הבאה, חייבים לחזק את הפרויקט ולהגדיל אותו בע"ה", אמר הגר"ד יוסף.

לסיום, ברך הגאון את הנציגים שיקדשו שם שמים, ודרבן את אותם לפעול בכל הכוח להצלחת בבחירות, כי מדובר הפעם במערכה לא קלה.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הפיטפוטים ממשיכים

  יכל להוציא עוד ספר

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. לא תעמוד על דם רעך

  לא תעמוד על דם רעך!!
  ביבי, פרץ, סמוטריץ', וגפני, כולכם שותפים לרצח.
  זה שדם נרצחי אוסלו על ידיו, תקע את הסכין בלבו של הרב מאזוז ואלי ישי, וסיכן את כל שלטון הימין בארץ. מדוע שתקתם? מדוע לא נשמע קולכם? ולא זו בלבד, אלא גם שיתפתם פעולה עם האויב!!

  מי שדם יהודי זורם בעורקיו – לא נותן יד לפושעים האלו!
  יהודים רחמנים בני רחמנים – לא מצביעים ביבי, סמוטריץ'

  אין ימין ואין שמאל, אין חילונים ואין חרדים, לא מעניין חסימה לא חסימה, איך תוכל לתת ידך לאכזריים חלשי אופי ????

  "האלוקים יבקש את נרדף" – הדבק בדרכי ה' ותצביע אלי ישי!!!!
  מי שלא בוחר באלי ישי – חבר הוא לאיש משחית!!!!

  יהודים לא משתפים פעולה עם אכזריים!!
  להיפך, הם עומדים לימין נרדף!!
  ולה' הישועה!!

  זלמן |
  הגב