"שמעתי על הקו שצעקו: 'הוא מחוסר הכרה', ראיתי אותו שוכב בשלולית הדם והתעלפתי"(וידאו)

חברת החייל שנרצח בפיגוע בת"א מדברת: "לא מעכלת שאלמוג לא יחזור יותר. אני בטוחה שהוא בגן עדן וטוב לו". צפו בראיון המצמרר

יומיים לאחר פיגוע הדקירה בתחנת הרכבת בתל אביב, נוי חילו, בת זוגו של סמ"ר אלמוג שילוני ז"ל שנרצח בפיגוע, מתקשה לברוח מהזיכרונות של אהובה. החולצה שלבש רק יום לפני שנרצח, הקישוטים והמזכרות בחדר – הכל מזכיר לה שוב את בן זוגה שלא ישוב עוד.

"הוא קנה לי מתנות רק כי הוא אוהב אותי", סיפרה חילו בעצב. "אני לא מעכלת שהוא לא יהיה איתי יותר. הוא היה תמיד בשבילי כשהייתי צריכה אותו. הוא בחיים לא אמר לי 'לא', הוא העניק לי אהבה שאף אחד אחר לא יכול להעניק".
רק היום נוי מצליחה לתאר את שיחת הטלפון האחרונה שלהם, שבסופה הגיעה המחבל ודקר את אלמוג. "הוא אמר לי שהוא נכנס לרכבת ונוסע לבסיס", אמרה חילו. "שמעתי את הטלפון שלו נופל והוא לא ענה לי במשך 10 דקות. לפתע שמעתי מישהי צועקת 'הוא מחוסר הכרה, תזמינו אמבולנס, אנחנו בהגנה'. איך ששמעתי אותה רצתי לשם. תוך חמש דקות כבר הייתי בזירת האירוע. ראיתי אותו שוכב על הרצפה בתוך שלולית של דם. כל הכביש היה דם. לא יכולתי לראות את זה והתעלפתי".

המשפחה בביקורת על הממשלה

נוי פונתה לבית החולים איכילוב ואושפזה כמה חדרים סמוך למחבל שנפצע קל. משפחתה נאלצה לראות את המחבל מקבל טיפול, בשעה שבבית החולים תל השומר נלחמים הרופאים על חייו של אלמוג. כדי לעודד אותה, סיפרו לה בני משפחתה על תכניותיו להמשך חייהם המשותפים. "אמא שלי אמרה לי שהוא בא אליה במוצאי שבת וסיפר לה שהוא רוצה להציע לי נישואים. קיווינו לטוב אבל זה לא קרה", סיפרה נוי.

יותר מאלף איש ליוו את אלמוג בדרכו האחרונה, אך במשפחה נפגעו מכך שאף נציג ממשלה רשמי חוץ מהשר אורי אורבך, חבר המשפחה, לא התקשר לנחם אותם או נכח בלוויה. "המחבל צריך לקבל עונש מוות כי בכלא יהיה לו רק טוב", טענה בת הזוג של הנרצח.

רוב הזמן נוי יושבת בשבעה, ומנסה להיות בקרבת משפחתו של אהובה שלא תזכה לראות עוד. "אני מאוד מתגעגעת אליו וקשה לי בלעדיו", ציינה חילו. "אני לא רואה כרגע מאיפה יהיו לי הכוחות להמשיך. אני מקווה שהוא בגן עדן וטוב לו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.