חברת אגד נערכת ליום הבחירות • במהלך יום הבחירות תפעל במתכונת שירות מיוחד • המפלגות החרדיות נערכות מצדם להסיע את בחורי הישיבה למקומות ההצבעה הסמוכים לבתיהם

אגד הודיעה כי היא סיימה את היערכותה לקראת יום הבחירות אוזרחים בעלי זכות בחירה, הנמצאים ביום הבחירות במרחק של למעלה מ-20 ק"מ ממקום הצבעתם, הזכאים לפי ועדת הבחירות המרכזית לכרטיס נסיעה ללא תשלום, יעשו זאת באגד ללא תקלות, את שובר נסיעה ניתן לקבל באמצעות הדואר, או באמצעות נציגי ועדת הבחירות בתחנות המרכזיות ברחבי הארץ. אגד מאפשר לתושבי אילת, המבקשים לממש את זכותם להצביע, להזמין מקום באוטובוס באמצעות מרכז שירות הלקוחות הטלפוני *2800 או בקופות קהל בתחנות המרכזיות של אגד.

במפלגות החרדיות מסיימים אף הם את ההיערכות לקראת הסעת אלפי בחורי ישיבה ממקומות לימודיהם לאיזורי מגוריהם כדי שיוכלו להצביע ולשוב להמשך לימודיהם בישיבה .

מידע על קבלת כרטיסי הנסיעה בחינם, ניתן למצוא ב"הודעה בדבר היסעי בוחרים ביום הבחירות לכנסת ה-19", בערוצי המידע של ועדת הבחירות המרכזית.

לדברי מנהל אגף התנועה של אגד, ניר לנדאו, "אנו נערכים לאפשר למאות אלפי אזרחים להגיע לקלפי ולממש את זכותם להצביע. בשל העובדה, כי מדובר ביום שבתון, יחולו שינויים בלוחות הזמנים ולכן אנו ממליצים לציבור הנוסעים להתעדכן על שינויים אלו  במרכז שירות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.