חברת 'הרי זהב' זכתה במכרז לבניית עשרות יח"ד נוספות בעמנואל

ראש מועצת עמנואל הרב עזרא גרשי: "אנו מתכוונים להמשיך ולבנות בעמנואל"

חברת "הרי זהב" זכתה במכרז לשיווק עשרות יחידות דיור בעמנואל.
בימים האחרונים פרסם משרד השיכון את תוצאות המכרז לבניית 102 יחידות דיור בעמנואל, מתוצאות המכרז עולה כי במכרז עליו התמודדו מס' יזמים וקבוצות, זכתה חברת "בנייני בר אמנה" בקרקעות לבניית 52 יחידות דיור, כאשר חברת "הרי זהב" תטפל בשיווק והביצוע בפועל, ב- 50 דירות נוספות זכתה עמותת רוכשים בראשות הרב א. כהן מעמנואל.
קרקעות אלו שווקו מתוך כוונה של משרד השיכון לשלב ידיים במהפכה שעוברת בימים אלו בעמנואל כאשר בימים אלו נבנים בעמנואל קרוב ל 400 יחידות דיור. בין היתר נבנית שכונת "נווה אור על ידי החברה הקבלנית המפורסמת ש.א.ג (ולול) בניה ופיתוח בע"מ בראשות היזם זאב (ולול) הורביץ אשר בונה מס' פרויקטים בהם פרויקט בן 440 דירות לציבור החרדי בתל ציון. מתחמים נוספים נבנים בעמנואל ע"י חברת "הרי זהב" חברה בעלת מוניטין רב בבנייה בהיקפים נרחבים, שכאמור זכתה במכרז לבניית 52 יחידות דיור, החברה בונה את שכונת "הדר עמנואל", 162 דירות בתשעה בניינים הדירות בנות 3 – 4- ו5 חדרים נבנות בסטנדרטים גבוהים ועם אופציה זמינה להרחבה עד ל חמישה חדרים מרווחים, השכונה החדשה נבנית בסטנדרטים גבוהים על גבעה הנשקפת להרי אפרים וגובלת בטיילת עמנואל המפורסמת, ובמצפה יהושע בן נון, בנוסף מתכננת חברת "הרי זהב" בימים אלו בנייתה של שכונה נוספת "הוד עמנואל", שתבנה בהמשך לשכונה הוותיקה "יובל גד" מעל לגדותיו המוריקות של נחל קנה.
אתר הבנייה נמצא סמוך וקרוב לשכונה הוותיקה אתר רבקה ולמתחם "נופי עמנואל". במתחם כולו מתוכננות בנייתם של 1100 יחידות דיור, 102 הדירות ששווקו בהצלחה הינם הסנונית הראשונה, כאשר כבר בשלב זה נמצאים בתכנון מתקדם 282 יחידות דיור נוספות יחד עם שטחי ציבור נרחבים ושטחים ירוקים.
הרב עזרא גרשי ראש המועצה, ביקש להביע את תודתו לשר הבינוי מר אורי אריאל ולצוות הבכיר במשרדו ואמר "עד לפני שלש שנים, שיווק קרקעות בעמנואל היה נראה כמו חלום, כיום יחד עם הבניה הנרחבת זה נראה מהלך טבעי ופשוט, כיום זה יותר מלגיטימי לדרוש ממשרד הבינוי לשווק מתחמים נוספים ואנו מתכוונים להמשיך ולבנות בעמנואל".
תושבים בעמנואל עמם שוחחנו, ביקשו להביע את רחשי לבם ושמחתם על תנופת הבניה המתרחשת למול עיניהם, "אנו תפילה ותקווה שעמנואל תחזור ותגשים את הציפיות הרבות שתלו בה ועוד תוסיף כהנה וכהנה:
יצויין כי בימים אלו מתבצעות עבודות תשתית נרחבות להקמת אזור תעשיה שלישי בעמנואל, אזור התעשייה שישולב עם אזור מסחר יבנה על שטח של 55 דונם, מתוך תוכנית מתאר לאזור תעשיה בן 350 דונם שנמצא כולו על אדמות מדינה בתחום המוניציפלי של עמנואל, במקביל נמצאים בשלב מאד מתקדם העבודות לפיתוח כביש גישה חדש ורחב שיקצר את הדרך מכביש חוצה שומרון – כביש 5 לעמנואל, הכביש שיחבר את עמנואל לאחד מכבישי הרוחב החשובים במדינת ישראל ינתק את הכניסה לעמנואל מאזורי התעשייה שכבר היום עמוסים בתנועת רכבים כבדים וייקצר בצורה משמעותית את הגישה לעמנואל.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בואו לעמנואל ! מקום מקסים, קרוב לכפר סבא 15 דקות, קרוב לפתח תקוה 25 דקות, אויר טוב והמחירים עדיין סבירים..

    עמנואל |
    הגב