חברת קווים – עילית כובשת את מודיעין עילית

ביום שלישי הקרוב 29/10 חברת "קווים-עילית" תתחיל להפעיל את כל קווי התחבורה בעיר מודעין עילית • חברת "עילית" בביתר עילית דורגה במקום הראשון בתחבורה ציבורית • מדוע נזקקו לשם "קווים-עילית" ולא כ"עילית" בעיר ביתר

חברת קווים זכתה במכרז להפעיל את קווי התחבורה בעיר מודיעין עילית עם מיזוג של חברת הבת "עילית" שמפעילה את קווי התחבורה בביתר שתיתן את השירות הטוב מניסיון כהצלחה אדירה באשכולות שפועלים כבר פ"ת בקעת אונו, עפולה, חשמונאים רמלה לוד מודעין ואשכול צפון, ובפרט למגזר החרדי בעיר ביתר כחברת "עילית",שכידוע לפי בדיקות מקיפות של משרד התחבורה דורגה במקום הראשון לתחבורה ציבורית,

מבירור שעולה בחברת קווים מחזיקים: מאיר חברה למכוניות ומשאיות בע"מ (35%):יבואנית של מכוניות, משאיות ואוטובוסים מדגם וולוו ומשאיות מדגם רנו. חברת מאיר הינה בעלת השליטה ב"הרץ" השכרת רכב, בחברת "מרכבים" ובחברות נוספות.
הורן את לייבוביץ' בע"מ (35%):החברה הפרטית הגדולה בארץ לתיירות ולנסיעות מיוחדות.כיום, עם צי של למעלה מ 150- רכבים, וסדרה של חברות בנות וחברות אחיות הפועלות בתחומים הנושקים לפעילותה מהווה החברה גורם מרכזי ורב השפעה בשוק.
א.נ. נתניה בע"מ (15%):חברת הסעות ותיקה ובעלת ניסיון רב בהפעלת שירותי נסיעות מיוחדות ותיירות ומהגדולות בארץ בתחום זה.

לחברה חברות בנות נוספות העוסקות בתחומי ההיסעים וארגון טיולים: המסיירים בע"מ, הסעות נתניה בע"מ ויעדים תיור בע"מ.
מסיעי אריה שאשא בע"מ (15%):החברה פעילה בענף ההיסעים משנת 1979. מהגדולות בארץ בתחום הנסיעות המיוחדות והתיירות. לחברה פעילות נוספת בתחומי הנדל"ן בארץ ובחו"ל. כמו כן הינה בעלת השליטה בחברת התיירות שאשא טורס בע"מ.
ומאחר וחברת הורן את לייבוביץ' הייתה מחזיקה ב"ביתר תור" בביתר עילית נאסר עליה להשתתף במכרז של ביתר עילית ב2005 לכן הוקמה חברת "עילית" מהרכב של מאיר חברה למכוניות ומשאיות בע"מ (50%). א.נ. נתניה בע"מ (25%) מסיעי אריה שאשא בע"מ (25%). ובמודיעין עילית תיכנס החברה בהרכב של קווים אך עם אותו שירות של חברת"עילית" המותאם במיוחד לציבור החרדי, לכן יתמזגו כמפעיל "קווים-עילית"במודיעין עילית לתחבורה ציבורית בעיר החרדית השלישית בגודלה האחות של ביתר עילית, מודיעין עילית.

כידוע החברה הייתה החלוצה הראשונה בתחבורה ציבורית שהפעילו את כרטיסי הרב קו והסדר תשלום לעולים בדלת האחורית, וכמו כן הפעילו את שירות הNEXT BUS, ואף הקימו מרכז שירות בתוככי העיר, והחלו בהטמעת שקעים להטענת סלולריי ונגנים,

לפי מקורות בעירייה צריך להיות עוד שידורג נוסף בקוויי התחבורה לעוד יעדים מהעיר ביתר. ובמודיעין עילית תיכנס בתגבור שישנה את הכללים בצורה יוצאת מן הכלל. כולם מחכים בכליון עיניים.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שלום וברכה,
  לא הספקנו לנסוע הרבה בקווים, אך אנחנו מרגישים שהגעתם עם הרבה רצון טוב, נכונות ואחריות, עם הרבה מחשבה איך לתת את השרות הטוב ביותר, ואנחנו מאחלים הרבה הצלחה בהמשך.

  משפחת שרגא מודיעין עלית |
  הגב
 2. ב"ה הודו להשם אין מילים להרב גוטרמן שהשקיע מכוחו ומאונו ומרצו למען הכלל
  שברוך השם כרגע נוכל לנסוע בריוווח בצורה מסודרת בלי בעיה כלל מקרית ספר לשאר חלקי הארץ כמו שב"ה ראש עיריית ביתר סידר לפהי כ- 8 שנים בביתר חברה מס' 1 בארץ

  תודה לרבונו של העולם |
  הגב