חבר הכנסת דוד אזולאי אורח הכבוד ביום כיף של 'עלה'

הטיול תוכנן להיות בחודשי הקיץ אבל בוטל בשל המצב הביטחוני- אורח הכבוד היה חבר הכנסת דוד אזולאי

ילדי עלה הנפלאים ממרכז עלה ירושלים יצאו לטיול המיוחד, אשר תוכנן בתחילה להיות במחנה הקיץ בחודשי תמוז ואב, אך בוטל בשל המצב הביטחוני, וכעת יצא לפועל בחלקו לאחר הכנות רבות, כשאל הילדים מתלווים קבוצת חניכים, מתנדבים ממרכז עלה ירושלים.

הנהלת עלה תכננו את הטיול היטב כשכבר בתחילת היום התענגו הילדים על עומס של חוויות. בתחילה ביקרו במשחקיית החלל באשדוד ונהנו ממבחר עצום של משחקים ואטרקציות, משם המשיכו לשייט במרינה בלב היום אשדוד, שהיה עבור הילדים חוויה בלתי נשכחת. במשך היום חוו הילדים הצעירים יותר משחק באולינג ואילו לגיל המבוגר ביותר נערך סיור בנמל אשדוד. לאחר מכן, הנהלת מתנ"ס 'נווה יהונתן' בראשות הרב משה מור יוסף אירחו אותם ודאגו לארוחה ברמה גבוהה. הרב משה מור יוסף שנשא דברים הרחיב על הזכות הגדולה לסייע לאנשים עם צריכים מיוחדים על מנת להעלות חיוך על פניהם.

אורח הכבוד שהגיע לכבד את המעמד היה, חבר הכנסת הרב דוד אזולאי שבהתראה קצרה עזב את כל עיסוקיו והגיע לחזק את המתנדבים, את המשפחות וכמובן לשמח את הילדים. חבר הכנסת אזולאי התרגש ליטול חלק בשמחת הילדים המיוחדים ובדבריו הודה לכל המארגנים והיוזמים שעזרו בהפקת היום המיוחד הזה.

בעלה ירושלים מסכמים בסיפוק רב את יום הכיף שנערך." חיוכיהם הרבים של החניכים העידו עד כי הייתה כדאית השקעה, אשר העניקה להם כוחות חדשים להמשיך בשגרת החיים איתה הם מתמודדים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.