חבר המועצה החרדי לראש העיר: "אתה מסכסך את העיר!"

חבר המועצה החרדי בראשון לציון נלחם נגד מצעד התועבה בעיר ותוקף את ראש העיר. חברי המועצה מטעם ש"ס – שותקים

ראש העיר ראשון לציון, דב צור, מנסה לקדם בימים אלה את קיום "מצעד התועבה" בעיר. חברי מועצת העיר מטעם ש"ס – שותקים לעת עתה, זאת למרות שהם יושבים בקואליציה העירונית.

עסקן חרדי בעיר אומר ל'אקטואליק': "למה חברי המועצה החרדים מש"ס שותקים? למה הם לא עושים את חובת המחאה ?לא אמרתי שיפרשו מהקואליציה, זה כבר קשה ולא יתאים לאינטרס החרדי, אבל לפחות לצאת ידי חובת המחאה  הם חייבים!".

מי שכן נלחם נגד התופעה ונגד חילול ה' בעיר בקיום המצעד הוא חבר המועצה החרדי העצמאי מאיר עקיבא, ששלח מכתב תקיף לראש העיר.

וכך כותב לו עקיבא: "לדאבוני, אדוני ראש העיר, בכל שנה הינך חוזר ומנסה לקיים שוב מצעדים אשר מעוררים חלחלה בחלק גדול מהציבור ולאו דווקא מהציבור הדתי. מצעד גאוה הינו פגיעה אנושה ברגשות הציבור, ופגיעה חמורה יותר בחינוך ובערכים שאנו מנסים להקנות לילדינו, בתמימות ובטוהר שנעלם מן העולם.

"כל שנה ניסית להצעיד את הצועדים למיניהם ברחבי ראשון לציון, וברוך השם הצלחתי לבטל את המצעד הנורא והאיום הזה – שאין בו יותר מזוהמה ופריצות מיותרת היוצרת סלידה. אני מבין שמערכת הבחירות בפתח ושאיפתך היא לרצות כמה שיותר אוכלוסיות פוטנציאליות, אך הינך שוב טועה: רוב האוכלוסייה אינה מוכנה להכיל, להיחשף ולאפשר מצעדים ברוטליים של אלה ברחובות העיר. ואתה מסכסך את העיר.

"דע לך, כי מצעד זה, אינו אלא פגיעה קשה ברגשות רוב תושבי העיר. גם אלה שאינם מתנגדים לקהילה עצמה, מחזיקים בדעה כי המצעד אינו אלה ברוטליות והפגנתיות רגשית מיותרת המעוררת הסתייגות נוראית מאותם צועדים.

על כן, אבקש לבטל את המצעד כפי שנהגנו בשנים שקדמו לך. דע שאם וכאשר לא תחזור בך מאישור המצעד, אני אפעל בכל הכלים החוקיים העומדים לרשותי כדי שמצעד זה לא יתקיים ואעשה הכל על מנת לשמר את סדר הציבור ורצון הכלל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.