אבישי מבשל "התפרקות" • בקליינע

השבוע במדור הפפארצ'י של אתר קוקר: מי תיעד בסתר את חברי קבוצת הווטסאפ? וכיצד הגיבו העיתונאים? • כך פינק גוטרמן את היחצ"ן • מנהלת הלשכה החדשה של דרעי { סוער בברנז'ה}

שבוע אפוף טרגדיות עבר השבוע על אנשי הברנז'ה שבתחילה יצאו לנחם את האד' מזלשטוב – ובהמשך אף ניסו להתעשר באמצעות הלוטו האמריקני וכרטיסי ההגרלה שסופקו ליחצ"נים שנאלצו עם שחר לגנוז את החלומות .

חברי קבוצת הווטסאפ 'הקואליציה' בניהולו של חיים קליגר התכנסו לישיבה חגיגית באולם ספריית חב"ד בבית 770 בכפר חב"ד. באסיפה השתתפו עיתונאים חרדים שדיברו היישר מול המצלמה הקטנה של אבישי בן חיים, שרצה לחשוף עבור צופי ערוץ 10 תיעוד מיוחד שמראה כיצד "החברה החרדית הולכת ומתפרקת לאבדון". אחד העיתונאים גילה להפתעתו את העדשה של אבישי מתעדת אחת לאחת את הסיפורים החמים של השבוע שלא תקראו באף מדור פפראצ'י ודרש הסבר מהכתב המקורב לדרעי לפשר מעשיו. מתוחים? יש המשך.

בא קלגר

 

אבישי התעשת והבהיר כי במסגרת כתבה על הציבור החרדי הוא מתעד חלק מהווי של אנשי הברנז'ה החרדית, אלא שחברי קבוצת הווטסאפ מודאגים כי הסיפורים העסיסים שנאמרו מול העדשה עוד יככבו במהדורת החדשות של ערוץ 10 במסגרת סדרת כתבות  שיגלו את הפנים האמיתיות של…

הרב יוסף יצחק הכהן אהרונוב ראש מפעל השליחות של הרבי זיע״א לארה"ק סיפר במפגש  על ארבעים שנות שליחות ורגעים בלתי נשכחים שחווה במהלך פעילותו. על הצד האומנתי נטל חלק דדי גראוכר בשירה סוחפת ובסיפור מופלא על רבי שלמה קרליבך ז״ל.סוד

את המפגש המרתק סיימו בחדרו של הרבי זצ״ל שהועתק אחת לאחת בישראל.

 

שבוע לא טוב עבר על אחד החברים  בספרא: שהמחיש יותר מכל את אפקט האאוץ', סגן ראש  העיר ישראל קלרמן "התבלבל"וסיפק פנינים בקבוצת הוואטסאפ של כיכר ספרא על חבר המועצה מטעם ש"ס.

 

סבן אמנם צעיר  אך מלא בתבונה מיהר ליישר הדורים עם סגן ראש העיר מ'דגל', איך לא, הוא הגיב על התקרית בווטסאפ.

בקבוצת מרכז התקשורת בהנהלת שושי הלר ויעל מזרחי הוא ניסה למזער את הנזקים והבהיר כי יחסיו עם קלרמן תקינים.

עוד מספרא: חבר מועצת העיר ירושלים ומחזיק תיק מינהלים קהלתיים משה ליאון הגיע בליל רביעי בלילה להשתתף במעמד הילולת הבבא סאלי בשכונת קטמון בירושלים.

ליאון בא

האבל בזלטשוב: ראש עיריית בני ברק חנוך זייברט הגיע יחד עם כל העם ישראל לניחום אבלים בבית האדמו"ר מזלוטשוב היושב שבעה על פטירת אשתו ע"ה- בת האדמור מקאליב.

האד' מסקווירא הספיק במהלך שהותו בישראל לתור את הארץ לאורכה ולרוחבה ביציאה מהתפילה במערת המכפלה תפסו חיילים סלפי עם האד' וברוך מרזל התייעץ עם האשת חבר בסוגיית 'אלו הנשרפין.

ויז באזל בא ק

לפוליטיקה: אביגדור ליברמן בתפקיד הסנדק: השר לשעבר  שימש כסנדק בברית לנכד ידידו סגן ראש עיריית עכו, זאב ניומן.ליברמן בא

בעקבות האיסור על כיפה בצרפת פרסם ירח טוקר תמונה מהארכיון שלו  מלפני 20 שנה באמסטרדם כשהוא חבוש בקסקט בכדי לבלבל את האויב

ירח גינה

בני מחלב ממשיך להצעיד קדימה את ישיבת 'מתחברים' שבהנהלתו.  איציק קורנפיין מנהל אגף ספורט בעיריית ירושלים ולשעבר שוער ביתר ירושלים קפץ לביקור. יש כמובן תיעוד.

 

מחלב בא

הרמטכ"ל גבי אייזנקוט היה אורחו של ראש עיירית ביתר עילית, מאיר רובינשטיין,  ולא שכח שלחרדים מגיעים עם סקודה סופרב.

בא שמוליק

ביום רביעי נערכה בשעות הצהריים הכנסת ספר תורה לזכותו ולזכות נכדו יאיר לופוליאנסקי שנפטר לפני מספר שנים. הספר הוכנס לבית יד שרה בירושלים. משפחה וידידים קרובים בלבד הוזמנו.


לו

אריה דרעי לוקח את הטובים של עיריית ירושלים. עובדת עיריית ירושלים שפרה אסרף מונתה לראש הלשכה. מבחינתה, זאת סגירת מעגל. בעבר ניהלה את לשכת שר הפנים בעת שדרעי כיהן כשר הפנים. מלבד אסרף, דרעי לקח את העוזר הוותיק בעיריית ירושלים רובי שמש מונה ליועץ השר. מינוי נוסף,  יוני משריקי עוזרו של סגן ראש העיר צביקה כהן מונה לעוזר שר הפנים אריה דרעי.

 

אחרי שנה ללא דובר, יעקב בצלאל חוזר לדברר את תנועת ש"ס.

 

מרכז עסקים חדש נחנך היום (חמישי) במגדלי שקל בבני ברק. האירוע התקיים בהשתתפות  הרב ישראל מאיר לאו שחנך את פתיחת המרכז על ידי קביעת מזוזה.

מרכז

אתמול אחר הצהריים (יום ג) הגיעה ליהיא לפיד לקניון עופר הגדול בפ"ת במחווה יוצאת דופן למען הילדים האוטיסטים בישראל. במסגרת זו  הוצב קיר צביעה ענק בקניון ועל הקיר ציורים מרהיבים פרי יצירתם של אמנים אוטיסטים, אשר "רוקנו" מצבע, ברוח טרנד חוברות הצביעה הפופולאריות, כדי לאפשר למבקרים בקניון, ילדים ומבוגרים, להשתתף בצביעת התמונות בשלל צבעים עד שתתקבל תמונה מושלמת, מרהיבה וססגונית.

פינת המזל"טים המקוצרת: מזל טוב לכתב המבשר יעקב לוסטיגמן לרגל הולדת הבן.

מזל"ט לארז סלע מנכ"ל אוצר החכמה לרגל אירוסי בתו בשעטו"מ

 

רבנים ואנשי ציבור ישתתפו הערב בשמחת חתונתו של היזם ואיש העסקים ברוך בלוי יו"ר קבוצת BB גרופ עב"ג קלינאית התקשורת רעיה ליפסקר מפתח תקווה. ישי לפידות והקינדר צפויים להנעים את האירוע.

 

.

פינת הנדל"ן: חבר מועצה שמתגורר באחת משכונת המזרחיות של מודיעין עילית הפך ליזם.  ציפור קטנה לחשה לבקליינע כי האיש הצליח להעביר לידו פרויקט גדול שעד כה התעכב אצל אחד היזמים, בהתחשב שהחבר המועצה האנרגטי מקורב לגוטרמן יש לקוות כי הפרויקט יופשר ויזורז.

 

אם בגוטרמן עסקנין, בקליינע התהלך מעדנות בסמוך לביתו של יחצ"ן שנהוג לדברר ולשבח את פועלו הרב של ראש העיר. הנ"ל אף מרבה לדבר עם הדובר- כתב, בקליינע גילה לא פחות מ-3 גינות חדשות ומטופחות שהוקמו לכבודו. ועל זה נאמר: הדשא של היח"צן ירוק יותר.

גינה

ליאורה הזכירה בטור הפפארצ'י שלה את עמירן דביר שהחליט להמשיך לבצע את הלהיט 'זכרני נא' אך בתנאי שלא "ינופפו עם הידיים למעלה".

 

יום ראשון בלינקולן סנטר, אולם הממוקם במרכז מנהטן שאירח כמו כל שנה את המופע הענק, שהשנה היה בהפקתו המרהיבה של אלי גרסטנר בליווי מופע מולטימדיה מרהיב מבית מדיה פרו – איציק דניאל, עם צוות מיוחד שהגיע מישראל. קבלו תיעוד מאחורי הקלעים

שוואקי בא

שבת שלום! אהבתם? עשו לנו לייק!.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מדהים אותי תמיד איך שאספסוף של כתבי אינטרנט ויחצנים מטעם עצמם שמוכנים למכור הכל תמורת נזידעדשים וברטר הופכים להיות מייצגי הציבור בחרדי וכביכול מובילי דעת קהל מפמפמים את השונא הזה בעורר של כבש אבישי מר חיים כמה שהוא אינפנטיל הוא נתפס בחוץ כמישהוא שיודע הבעיה שחוך מכמה לשון הורעס מפונוביץ הוא לא באמת מבין את הציבור החרדי
  חברים תרגעו הציבור החרדי עדיין פורח וגדל נכון יש בעיות נשירה האינטרנט מפיל חללים ל"ע
  אולם עדיין הזרם המרכזי שחי ונושם תורה ועבודת ה' בלי אקדמיה סמארטפון שרות צבאי וכל המרעין בישין שפעם קראו להם משכילים ולפני זה פרנקיסטים ולפני זה שבתאים ,ובעבר הרחוק קראים מתיוונים וכדו'
  נצח ישראל לא ישקר ב"ה אין לנו מה להתבייש בפני משיח צדקנו שיבא ויגאלנו לפני שנטבע באינטרנט
  חברה תרגעו אתם אמנם מזיקים ונוגסים בשוליים אבל לא באמת מהווים איום על עם ישראל החברה החרדית ממש לא מתפרקת

  אברהם |
  הגב