חבר הקונגרס השתלח: "אומה של אריות מונהגת על ידי כבשה" (וידאו)

המחאה כנגד ההסכם עם איראן הולך ומתעצמת: חבר הקונגרס אלן ווסט נשא נאום חוצב להבות בכינוס שנערך בכיכר טיימס בניו יורק כנגד ההסכם עם איראן. "ארצות הברית היא אומה של מנצחים היא אומה של אלופים היא לא תכנע לאנשי דת שרוצים לראות אותנו מושמדים", אמר בפתאוס. – צפו בנאום

המחאה כנגד ההסכם של המעצמות עם איראן הולך ומתעצם: חבר הקונגרס אלן ווסט נשא נאום חוצב להבות בכינוס שנערך בכיכר טיימס בניו יורק כנגד ההסכם עם איראן. "ארצות הברית היא אומה של מנצחים היא אומה של אלופים היא לא תכנע לאנשי דת שרוצים לראות אותנו מושמדים", אמר בפתאוס.

"אני לא מפחד מצבא של אריות שמונהגת בידי כבשה, אני אפחד מצבא  של כבשים שמונהג בידי אריה- אומה של אריות מונהגת על ידי הכבשה שמתנהגת בצורה מבישה שלא נראתה מזה 239 שנים", אמר בלהט וצקף בחריפות את ההסכם עם איראן שאותו והגדיר "ככניעה מבישה של אובמה"

במקביל, מזכיר המדינה האמריקני ג'ון קרי התייצב אתמול (חמישי) לשימוע שנערך בוועדת החוץ של הסנאט בנושא הסכם הגרעין עם אירן. בפתח הדברים פנה אל קרי יושב ראש הוועדה, הסנאטור הרפובליקני בוב קורקר, ואמר לו: "אני חושש שהאירנים רימו אותך". בעוד כחודשיים יידרש הקונגרס האמריקני לאשר את ההסכם.

"מה שאני חושב שקרה בשיחות הגרעין זה שהסדרת בעבור אירן מסלול נטול הפרעות בדרך לנשק גרעיני", אמר קורקר לקרי. "הרשה לי להדגיש", ענה לו קרי, "האלטרנטיבה לעסקה שהשגנו עם אירן אינה 'עסקה טובה יותר', איזה סידור מהאגדות שיכלול כניעה מוחלטת של האירנים. זאת פנטזיה – חד וחלק".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.