האדמו"ר מסדיגורא בביקור במעייני הישועה אצל הצדיק הרב וייס שנפטר אמש יממה לפני פטירתו – גלריה

חבר מועצגה"ת האדמו"ר מסדיגורא בביקור מיוחד ורב רושם ב'מעיני הישועה' וקביעת מזוזה במכון הצנתורים החדש
מנהלי המרכז הרפואי ובכירי הרופאים השתתפו ב'לחיים טיש' שנערך לאחר קביעת המזוזה | מנהלי המחלקות סקרו בפני האדמו"ר שליט"א את התקדמות הרפואה והטכנולוגיה בבית החולים | הנהלת המרכז הציגו את התפתחות ובניית המחלקות החדשות

ביקור מרומם ורב רושם התקיים בבית החולים 'מעיני הישועה' מאת ביקורו המיוחד של חבר מועצת גדולי התורה, כ"ק מרן האדמו"ר מסדיגורא שליט"א, אשר סקר את מחלקות בית החולים וחנך את מכון הצנתורים החדש בקביעת מזוזה ובשתיית 'לחיים'.

את פניו קיבלו ראשי ומנהלי בית החולים יחד עם בכירי הרופאים. במהלך הביקור הוצגו בהרחבה אתרי הבניה והפיתוח של מחלקות חדשות נוספות, לצד התקדמות טכנולוגית-רפואית מרשימה המופעלת ע"י טובי הרופאים המומחים בישראל בתחומי הבריאות השונים.
הביקור נפתח במחלקה פנימית-מונשמים וסיור ממושך בטיפול נמרץ ילודים-פגייה, שנערך ע"י ד"ר רונן ליבסטר, מנהל חדר המיון – מבכירי הרופאים הפנימאים, וד"ר דניאל לובין – מנהל אגף ילודים ופגייה, שהביאו נתונים ממיטב הטכנולוגיה ואמצעי הרפואה הניתנים במעיני הישועה.

במחלקה הפנימית ביקור מרן האדמו"ר שליט"א את הרה"צ רבי אברהם יוסף וייס זצ"ל, מחשובי חסידי ויז'ניץ ותלמידי ישיבת 'חכמי לובלין', כיממה וחצי לפני פטירתו.

לאחר מכן האדמו"ר חנך את מכון הצנתורים. במהלכה סקר ד"ר אורן אגרנט, מנהל המחלקה הקרדיולוגית ומבכירי המצנתרים בישראל, בפני כ"ק האדמו"ר שליט"א, את מכון הצנתורים החדש והמשוכלל ביותר שהושלם בימים אלו, ד"ר אגרנט פירט את אופפן פעילות המכשירים הכוללים שכלולים מתקדמים. המנכ"ל הרב לידר הרחיב על מיטב הציוד הרפואי המתקדם בעולם, שנרכש לטובת המכון בסיועו והכוונתו של סגן המנהל הרפואי ד"ר מנחם ברייר.

נשיא ומייסד המרכז הרפואי, הד"ר משה רוטשילד, המנכ"ל הרב גרשון לידר ורב בית החולים הרה"ג יוסף הופנר, כיבדו את האדמו"ר לקבוע מזוזה בשערי מכון החדש. עם קביעת המזוזה האציל האדמו"ר שליט"א מברכות קודשו כי המכון ימלא את ייעודו בהצלת חיים ובמתן עזרה מהירה לנצרכים לכל מטופלי הלב שיבואו בשעריו.

לאחר המעמד ערך לחיים טיש לרגל המעמד המהווה נקודת ציון מיוחדת עבור תושבי העיר בני ברק. במהלך המעמד קידם מ"מ ראש העיר הרב אברהם רובינשטיין, בשם ראש העיר וחברי העירייה כולה בברכה את בואו של האדמו"ר שליט"א למקום אליו נצרכים כל תושבי העיר, מי בעת שמחה ומי לעת אחרת.

את המעמד המיוחד פתח בהתרגשות מנכ"ל המרכז הרפואי, הרב גרשון לידר, שבירך את ביקור הקודש המותיר חותם ורושם על כל צוות בית החולים. הוא סקר בקצרה את פיתוח המחלקות החדשות, בראשם חדרי לידה חדשים ואת מרכז היידן לקרדיולוגיה הנבנה בימים אלו.

הד"ר רוטשילד דיבר בקול נרגש, והביא את דבר מהפכת בריאות הנפש הקורמת עור וגידים במבנה גדול ומפואר שבנייתו עומדת ונשלמת בימים אלו בקרית המרכז הרפואי מעיני הישועה. בנאומו התייחס למכון הלב החדש בראשותו של ד"ר אגרנט מגדולי הרופאים המומחים בתחום בארץ והציג תרשים מדויק שערך מרן החזון איש זי"ע בשעתו על כל חדרי הלב ומערכותיו.

לאחר מכן דיבר האדמו"ר בפני הרופאים וצוות בית החולים בנושאי רפואה והלכה. כן הביא מאמרות ועובדות מהסבא קדישא מרוז'ין זי"ע בנושאי רפואה. האדמו"ר סיפר למשתתפים כיצד נראה היה חזונו של ד"ר רוטשילד לפני עשרות שנים בעת שהגה את חזונו לבניית בית חולים, שנראה באותם הימים כהזיה, והנה היום קמה לה אימפריה רפואית של ממש.

בתום הביקור עברו מנהלי ורופאי המרכז הרפואי ובהם המנהל הרפואי פרופ' מוטי רביד ומנהל אגף נשים ויולדות ד"ר בני חן, על מנת לקבל את ברכתו והודו לו על הביקור שהותיר רושם על כולם

צפו בתמונות
קרדיט צילום: YNF-דוברות מעיני הישועה
אדמו''ר  סדיגורא  מעייני הישועה צילם דוברות בית החולים (8)

אדמו''ר  סדיגורא  מעייני הישועה צילם דוברות בית החולים (9)

אדמו''ר  סדיגורא  מעייני הישועה צילם דוברות בית החולים (10)

אדמו''ר  סדיגורא  מעייני הישועה צילם דוברות בית החולים (11)

אדמו''ר  סדיגורא  מעייני הישועה צילם דוברות בית החולים (1)

אדמו''ר  סדיגורא  מעייני הישועה צילם דוברות בית החולים (2)

אדמו''ר  סדיגורא  מעייני הישועה צילם דוברות בית החולים (3)

אדמו''ר  סדיגורא  מעייני הישועה צילם דוברות בית החולים (4)

אדמו''ר  סדיגורא  מעייני הישועה צילם דוברות בית החולים (5)

אדמו''ר  סדיגורא  מעייני הישועה צילם דוברות בית החולים (6)

אדמו''ר  סדיגורא  מעייני הישועה צילם דוברות בית החולים (7)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.