חבר מועצת העיר ירושלים מבקש להדיח את סגנית ראש העיר חגית משה

בעקבות קמפיין נגד החרדים של סיעת 'הבית היהודי', אריה קינג, חבר מועצת עיריית ירושלים, מבקש להדיח את סגנית ראש העיר חגית משה מוועדת הכספים

האם הציבור החרדי יבוא חשבון עם סגנית ראש העיר ירושלים ויו"ר ועדת הכספים חגית משה מ'הבית היהודי' על ההסתה נגד הציבור החרדי בקמפיין הבחירות שלה (שכבר ירד בינתיים)? זה מה שבכל מקרה הקדים כבר לעשות חבר המועצה אריה קינג.

חבר המועצה אריה קינג שלח מכתב להצעה לסדר בנושא הדחתה של חברת המעוצה מתפקידה כיו"ר ועדת הכספים בגין פגיעה ברגשות ציבוריים נרחבים בעיר ובשל פעילות פסולה, בין היתר הפרת הוראות הועדה לניגוד עניינים ברשויות המקומיות, לדבריו.

במכתבו מאריך קינג, במקרים שחגית משה לטענתו לא עמדה לפי התקנות.

קינג אומר לאקטואליק: "בחודש האחרון הובילה חגית משה קמפיין אנטי-חרדי, קמפיין פגע ברגשות הציבור החרדי.

"ברור לכולי עלמא שחגית משה רוצה לצמצם את ההשפעה החרדית בעיר ואף תשקיע כסף רב כדי לצמצם את כוחם של החרדים. לאור זאת וכן נסיבות נוספות, יש לחברי המועצה החרדים הזדמנות להעמיד את חגית משה במקומה ולהדיחה מתפקיד יו"ר ועדת הכספים".

קינג הוסיף: "אם החרדים באמת נפגעו מהתנהלותה של הגברת משה, אם ההצהרות שלהם נגדה היו הצהרות אמיתיות, כעת ניתנה להם ההזדמנות להשיב לה במנה אחת אפיים. אם לא יעשו כן, חוששני שכל ההצהרות שלהם בחודש האחרון כנגד הקמפיין האנטי-חרדי, היו בגדר של לצאת ידי חובה ולא יותר מכך.

השאלה כעת היא האם אכן נציגי הציבור החרדי בעיריית ירושלים יצטרפו לקריאה של קינג להדיח אותה.

אריה קינג. צילום: הדס פרוש, פלאש 90
מכתבו של קינג

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.