חגיגות בר מצווה בכותל – תכנון היום הגדול

היום הגדול קרב והולך. הבן היקר והאהוב שלכם מגיע לגיל מצוות! אין שמחה גדולה מזו. זהו יום ההולדת החשוב ביותר אותו יחווה בחייו – היום בו הוא הופך מילד לגבר, ומתחיל לשאת עליו עול מצוות, עם כל הזכויות והחובות הנלוות לכך. לפיכך, אין ספק כי יום כזה ומעמד כזה יש לחגוג בצורה מיוחדת, באופן בו גם הנער וגם משפחתו ישמחו להיזכר במאורע גם בעוד שנים שנים רבות. אז איך עושים זאת?

ישנן דרכים שונות לחגוג בר מצווה. יש העושים חגיגה צנועה בבית הכנסת השכונתי, ויש העושים חגיגה מפוארת בבית כנסת מכובד. בנוסף לעלייה לתורה, יש הבוחרים לקיים גם מסיבה למשפחה ולחברים. יש משפחות הבוחרות לשלב את החגיגות עם טיול בטבע וספורט אתגרי, ויש כאלה שיפיקו לכבוד החגיגה קליפים לבר מצווה. אולם, אחת הדרכים הבלתי נשכחות לחגוג בר מצווה היא לעשות זאת בכותל. כך, המשמעות של יום זה לחיי הנער ומשפחתו משתלבת עם המשמעות ההיסטורית של המקום הקדוש ביותר לעם היהודי – ואין יפה ומרגש מזה.

חגיגת בר מצווה בכותל: כל הפרטים

חיפוש זריז ברשת יעלה מספר רב של חברות שמתמחות בהפקת בר מצווה בכותל. כל חברה מציעה שירותים שונים ואטרקציות שונות, ומומלץ לבדוק מול חתן השמחה למה הוא מצפה ומה הוא רוצה ביום זה, וכן לבצע סקר שוק על מנת למצוא את ההצעה המשתלמת ביותר. כך תוכלו להפיק חגיגה מרשימה ומכובדת וגם לא לצאת עם חור בכיס.

אל ירושלים ניתן להגיע באיזה אופן שתבחרו: ברכביכם הפרטיים או באוטובוסים/מיניבוסים שכורים אם אין ברשותכם רכב או שאתם רוצים להירגע ביום זה ולא לדאוג לנהיגה. כאשר אתם מגיעים לעיר, כדי שהחגיגות יתחילו ברוח טובה, ניתן להתחיל את היום המשמח בארוחת בוקר בירושלים. בעיר יש לא מעט בתי קפה ומסעדות כשרים בהם ניתן להזמין מקום לארוחה חגיגית של המשפחה והחברים של חתן השמחה.

את העלייה לתורה תוכלו לעשות עם הרב שלכם או רב אחר שאת שירותיו שכרתם במיוחד לאירוע. כדי ליצוק נופך חגיגי ומרגש לטקס, ניתן לבחור ברב פייטן שיזמר פיוטים שינעמו לאוזני המוזמנים. עם תום הטקס, לא חייבים לחזור מיד הביתה – אפשר לבחור להמשיך את היום בסיור מודרך באחת או יותר מהפנינים התיירותיות שהעיר שופעת בהן: הרובע היהודי, מנהרת הכותל, שוק מחנה יהודה, טיילת ארמון הנציב ועוד.

על מנת לנצור כל פרט ופרט מהיום המיוחד הזה, מומלץ לשכור את שירותיהם של צלם סטילס ו/או וידאו, שיתעדו את כל הרגעים גדולים וקטנים. את התמונות ו/או הסרטון תוכלו לקבל על תקליטור, ויש אף צלמי וידאו אשר מפיקים מן האירוע קליפים לבר מצווה ייחודיים ומקוריים. כך תוכלו לצפות בתמונות או בקליפים גם בשנים הבאות ולהיזכר ביום משמעותי זה. מזל טוב וברכות לבר המצווה!

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.