מתנדבי 'בלב אחד' בחגיגת פורים בביה"ח ברזילי – סיקור ותיעוד וידאו מרגש

כל המבקרים במרכז הרפואי 'ברזילי' חשו כי פורים הקדים את זמנו. עשרות מתנדבי ארגון בלב אחד ערכו חגיגות לקראת פורים במחלקות המרכז הרפואי.

המתנדבים הגיעו כשהם מלווים בכלי נגינה, גיטרות, דרבוקות ועוד ועברו בין המחלקות השונות על מנת לשמח את החולים לקראת חג הפורים.

לשיאים הגיעו החגיגות כאשר פקדו המתנדבים את מחלקת הפסיכיאטריה והצליחו להוציא תשושי נפש ממיטת חוליים על מנת לרקוד ולשמוח, כאשר אנשי הצוות הרפואי מספרים כי זה זמן רב שלא ניכרה השמחה על פני המאושפזים כפי שהיא נצפתה בעת הופעת המתנדבים.

המתנדבים שוררו שירי פורים ובעת נגינת השיר 'מי שמאמין לא מפחד' הצטרפו המאושפזים לריקוד משותף עם המתנדבים, לקול תשואות אנשי הצוות.

הצטרפו גם למתנדבי "בלב אחד" מנכ"ל המרכז הרפואי ברזילי ד"ר חזי לוי עם מנהל קשרי הקהילה למגזר החרדי הרב שלמה פלד, כאשר הפמליה עוברת בין החדרים ומשמחת את הילדים והחולים.

בהגיעם למחלקת ילדים זכו הילדים אף לקבל ערכות צעצועים ופאזלים מתנת מר מאיר כהנא מנכ"ל חברת ישראטויס שנרתם לשמח את הילדים המאושפזים בברזילי.

מנכ"ל המרכז הרפואי 'ברזילי' ד"ר חזי לוי: "משנכנס אדר מרבים בשמחה, ובזכות ארגון "בלב אחד" ורשת ישראטויס הצלחנו להכניס שמחה בליבותיהם של החולים המאושפזים במרכז הרפואי והיה זה מרגש במיוחד לראות את החיוך עולה על פני החולים". אמר המנכ"ל.

צפו בוידאו בלעדי ותמונות

חרדים מנגנים

חרדים מנגנים 1 צילם ביכלר

חרדים מנגנים

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.