בין חרדה לשמחה: אזעקת צבע אדום נשמעה בעיר אשדוד

בעיצומם של שמחות בית השואבה: אזעקה נשמעה בעיר אשדוד וביישובי המועצה האזורית חוף אשקלון וחבל יבנה, בניצן, בנווה הרצוג, בבני דרום, בניר גלים ובניצנים. לא זוהו נפילות ולא דווח על נזק או על נפגעים. בעיצומם של השמחות החלו להישמע אזעקות בעיר. החוגגים התפנו למרחבים המוגנים, בזמן האזעקה. השמחות נמשכו כרגיל

אזעקה נשמעה בשעה זו בעיר אשדוד וביישובי המועצה האזורית חוף אשקלון וחבל יבנה, בניצן, בנווה הרצוג, בבני דרום, בניר גלים ובניצנים. לא זוהו נפילות ולא דווח על נזק או על נפגעים.

האלפים שחגגו הערב בשמחות בית השואבה בעיר אשדוד נאלצו לבלות חלק מהאירוע במרחבים המוגנים. בעיצומם של השמחות החלו להישמע אזעקות בעיר. החוגגים התפנו למרחבים המוגנים, בזמן האזעקה. השמחות נמשכו כרגיל.

האזעקות נשמעו סמוך לשעה 22:50 באזור העיר אשדוד. כיפת ברזל יירטה שתי רקטות. תושבים דיווחו על הדי פיצוץ. אין נפגעים. מערכת כיפת ברזל ירטה לפני זמן קצר שתי רקטות מעל שמי אשקלון. איש לא נפגע ולא נגרם כל נזק.

לפני כשבוע וחצי נורו רקטות מרצועת עזה לאשקלון ושדרות. באשקלון יורטה רקטה ובשדרות התפוצצה רקטה בשטח פתוח סמוך לשכונת מגורים בעיר. לא היו נפגעים.

בעקבות הירי לשדרות, נגרם נזק קל לאוטובוס חונה כתוצאה מרסיסים. צוותים של מד"א פינו מספר נפגעי חרדה מהמקום, בהם אישה בת 40 שפונתה למרכז הרפואי ברזילי באשקלון.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.