חדר המיון הגדול והחדיש ביותר בארץ נחנך היום בבי"ח שיבא

"צעד ענק לשיפור המצב בחדרי המיון בארץ"{בריאות}

בבית החולים שיבא נחנך היום חדר המיון הגדול והחדיש ביותר בארץ. חדר המיון נמצא על שטח של שתי קומות המאפשרות הפרדה פיזית בין המטופלים השונים במצבם ההולכים לבין השוכבים. בחדר המיון ישנו אולם המתנה גדול ביותר בית קפה ומקום לטיפולים עם הציוד המקצועי החדיש ביותר.

מבית החולים שיבא מסרו :"המיון שם במרכז את המטופל. דאגנו שזמני ההמתנה הארוכים יתקצרו באמצעות השימוש בעמדות בדיקה נוספות לרופאים, תוספת של אחיות בכל עמדות הטיפול, הכפלת מספר מיטות השוכבים, עמדת רנטגן נוספת בקומת ההולכים, תוספת חדרי גיבוס, תפירה ואורתופדיה", בנוסף אמרו : "התשתיות החדשות, בשילוב המקצוענות של הצוותים של בית החולים, יאפשרו לנו טיפול מיטבי ומכבד לכלל המטופלים. המיון החדש כולל שש עמדות מתקדמות של חדרי הלם וציוד חדיש, ונותן מענה על-ידי מומחים ברפואה דחופה ורופאים בעלי שם בכל מגוון תחומי ההתמחות".
באירוע נכח גם שר הבריאות, יעקב ליצמן, שלא הסתיר את התרגשותו : "פתיחת חדר המיון החדש, המתפרס על שתי קומות, הוא צעד ענק לשיפור המצב בחדרי המיון בארץ. הושקע כאן כסף ומאמץ רב. כמו כן, התוספת של אנשי השירות, המצטרפים לעוזרי הרופא ולצוותים הרפואיים, מהווה בשורה גדולה למדינת ישראל. אני מברך את מנכ"ל בית החולים פרופ' יצחק קרייס ואת קודמו פרופ' זאב רוטשטיין שהצליחו להקים ולבנות חדר מיון מפואר לרווחת החולים, אשר יקל על צפיפות חדרי המיון בארץ לטובת כלל האוכלוסייה בישראל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.