חדשות יום כיפור: 2,326 נזקקו לטיפול

במהלך יום הכיפורים צוותי מגן דוד אדום העניקו טיפול רפואי ל-2,326 בני אדם.

לידי מדא הגיעו קריאות על 249 בני אדם שהתעלפו, התייבשו או חשו ברע עקב הצום, כש-11 מהם נזקקו להחייאה. תאונת דרכים בדרום. והבחירות בארה"ב. { סיכום חדשות החג}

במהלך יום הכיפורים צוותי מגן דוד אדום העניקו טיפול רפואי ל-2,326 בני אדם.

לידי מדא הגיעו קריאות על 249 בני אדם שהתעלפו, התייבשו או חשו ברע עקב הצום, כש-11 מהם נזקקו להחייאה

.220 בני אדם נפגעו ונזקקו לעזרה ראשונה עקב פציעה מרכיבה על אופניים, החלקה על גלגיליות, רולרבליידס או קורקינט. 20 בני אדם נפצעו בתאונות דרכים, מהם שלושת ההרוגים בתאונה בדרום. 20 בני אדם נפצעו באירועי אלימות ברחבי הארץ, שניים מהם באורח בינוני. 136 נשים הועברו במהלך היממה לבתי החולים. במהלך פינוי הנפגעים ברחבי הארץ אף נרשמו מספר תקריות של יידוי אבנים על אמבולנסים והפרעה לצוותי ההצלה.

בתאונת דרכים בדרום הארץ נהרגו הבוקר שלושה בני אדם בהתנגשות חזיתית. השלושה הם תושבי הכפר ערערה שבנגב שהיו בדרכם לעבודה. אחד ההרוגים, אמיר אבו ערערה, כבר הובא למנוחות בבית העלמין בכפר.

בצל התרסקותו בסקרים , דונלד טראמפ  צייץ בטוויטר כנגד ראשי הממסד הרפובליקני: "כמה נחמד שהוסרו ממני השלשלאות ועכשיו אני יכול להילחם עבור אמריקה בדרך בה אני רוצה", והאשים את הרפובליקנים בחוסר-נאמנות.

הפרשן השמרן הפופולרי גלן בק הצהיר כי בחירה בטראמפ אינה מוסרית, ויש להימנע מכך גם במחיר היבחרותה של הילרי קלינטון לנשיאות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.