חדש ב'סיטי קאר': שימוש ברכב השיתופי גם למי שאינו מנוי קבוע!

מיזם הרכב השיתופי 'סיטי קאר' יוצא בבשורה חדש לציבור לפיו גם מי שאינו מנוי בחברה יוכל להשתמש ברכבי החברה, מה שמעניק פתרון מושלם לכל אחד וגם בעלי רכבים, אשר גם הם לפעמים נתקעים וזקוקים לפתרון זמין. והרישום? תוך 10 דקות!

ב'סיטי קאר' ממשיכים כל העת בתנופת הפיתוח, מיטב היועצים והמומחים של החברה עמלים בכל יום על פיתוחים ושיפורים לטובת הציבור, כך נולדה הבשורה החדשה: 'מנוי קל'.

ב'סיטי קאר' הגיעו למסקנה שיש צורך לאפשר למשתמשים שאינם צורכים את שירותי החברה באופן תכוף להיות חברים גם הם במיזם הרכב השיתופי הענק בישראל למקרה ובו הם 'נתקעים' וצריכים רכב.

בימים אלה יצאה החברה במדיניות חדשה לפיו גם מי שמסיבה כלשהי אינו מחזיק מנוי קבוע במחיר של עשרה שקלים לחודש, יכול גם להירשם בחברה ללא תשלום אך  יתווסף תשלום נוסף בעת לקיחת רכב.

מומחה בתחום הרכב אומר כי "השינוי המבורך של 'סיטי קאר' היא בשורה של ממש לבעלי הרכבים", וכשאנחנו תוהים מה בין רכב שיתופי לבעלי רכבים הוא ממהר להסביר כי "גם מי שבעל רכב, לפעמים 'נתקע' או כי יש יותר מנהג אחד במשפחה או כי הרכב במוסך. האנשים האלה צורכים את 'סיטי קאר' לעיתים רחוקות יחסית ולא תמיד משתלם להם לעשות מנוי חודשי, הפתרון החדש ממש 'תפור' בשבילם".

אחד מחcרי הנהלת  'סיטי קאר' מספר לנו כי "בימים הקרובים יכנס לכל הרכבים של סיטי קאר פיתוח חדש שייתר את הצורך בשלט, מה שיאפשר לאלה שמעוניינים בהסדר הנ"ל להשתמש בשירותי החברה".

יצויין שכיום ניתן להירשם, הן לצורך עשיית מנוי חודשי והן לצורך עשיית מנוי קל דרך אתר האינטרנט של 'סיטי קאר' בתהליך פשוט וקל שלוקח כ- 5 דקות.

"זה זמן רב עמלים המומחים של 'סיטי קאר' לפתח פתרון שיאפשר לנו להרחיב את השירות וכעת זה סוף סוף יוצא לפועל", אומרים בחברה. "כרגע לא נוכל להרחיב בפרטים אך בבוא העת נספר, אין טעם להקדים את המאוחר". המשך יבוא…

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.