חדש!! ליין חדש של משחקי פליימוביל

משחקי ילדים

על חשיבותם של משחקים בחיי ילדנו דובר רבות והוכח מחקרית. המשחקים מעודדים התפתחות, יצירתיות, מפתחים קורדינציה, מיומניות מוטריות, תיאום בין יד לפה ועוד.

מוצרי פליימוביל

פליימוביל נחשב למותג וותיק ומוביל בשוק המשחקים לילדים ובמיוחד בעולם ההרכבות ועם זאת הוא נגיש לכל כיס, ניתן למצוא אותו כמעט בכל חנות והוא פונה לטווח גילאים רחב.

עולם המשחק של פליימוביל מפתח עולם עשיר של דמיון ואינטרקציה חברתית. לפליימוביל ליין רחב המאפשר לכל גיל למצוא את הפליימוביל המתאים לו על ידי התאמת גודל ומספר החלקים, תחומי עניין ויכולת מוטורית מגוונים. איכות הפליימוביל לא מתפשרת והיא עמידה לזמן רב בנוסף לכך שהוא לא משחק טרנדי וניתן להשתמש בו לשנים רבות.

הנבחרים

רכב הצלה – רכב הצלה של המותג פליימוביל. המארז מגיע עם אביזרים בנוסף לרכב כגון: דמות וארגז כלים. בעזרת המשחק הילד מפתח יצירתיות ודמיון מתאים לגילאי 4-10.

 

חדר ילדים – חדר ילדים של המותג פליימוביל. המארז מגיע עם אביזרים משלימים כגון: שתי מיטות, כיסא, שולחן, תיבת משחקים ושתי דמויות. מותאים לגיל 4-10.

 

איפה רוכשים

אצלנו באתר אמיגו ניתן למצוא מגוון רחב של מוצרי פליימוביל כגון: מקצועות, חיות, רכבים ודמויות במחירים נוחים ועם שליחות עד הבית.

קישור לאתר אמיגו: https://www.amigo.co.il/

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.