חה"כ אורן חזן תובע את עמית סגל על סך מיליון ש"ח (וידאו)

בהודעה חשובה שמסר הבוקר לעיתונאים חבר הכנסת אורן חזן, הודיע כי הוא מתכוון לתבוע את הפרשן הפוליטי של ערוץ 2 עמית סגל במליון שקלים על דיבה. הרקע: כתבה של סגל בעניין עיסוקיו של חזן בטרם נבחר לאיש ציבור {המירוץ למיליון}

היום (שני) כמה שעות לפני פתיחת מושב החורף של הכנסת מסר סגן יו"ר הכנסת וחבר הכנסת הצבעוני ביותר במשכן אורן חזן (הליכוד) הודעה בחדר סיעת הליכוד, לעיתונאים לא נמסר לפני מה יהיה נושא ההודעה, מה שגרם למתח גדול ולהשערות משונות, בין היתר היו קונספירציות כי חזן יכריז על התפטרותו.

בשעה 11:00 נכנס חה"כ חזן לחדר סיעת הליכוד והודיע כי הוא מגיש כתב תביעת לשון הרע נגד עמית סגל על סך מיליון שקלים, חזן נימק את החלטתו בטענה שעבר מסע של רדיפות מצד התקשורת וכי אין לו כוונה לתת למצב הקיים להמשיך. בין היתר הצטייד חזן במודל מוגדל של הציוץ שצייץ בטוויטר עוד בזמן פירסום התחקיר של ערוץ 2 נגדו, בציוץ כתב חזן כי הוא מגיש מכתב התראה לפני תביעה כנגד עמית סגל וערוץ 2 וכלשונו של חזן "בבית המשפט נראה מי מאיתנו באמת לקח הערב סמים".

העילה לדברי חזן לתביעה על סכום כה גדול של מיליון שקלים היא כי כתוצאה מתחקירו של סגל הושעה חזן מניהול ישיבות הכנסת, דבר שהיה בתפקידו כסגן יו"ר הכנסת, כמו כן צוין בכתב התביעה כי מאז התחקיר נמנעו מלשבץ את חה"כ חזן בכמה אירועים ובמשלחות פרלמנטריות,

בנוסף נטען בכתב התביעה כי חה"כ חזן הפך ל"שק חבטות ולכלי ניגוח, הן על דוכן הכנסת, הן בטוויטר, הן בפייסבוק והן במפגשים פנים אל פנים".

צפו במסיבת העיתונאים

בנוגע לטענות לפיהן השתמש בסמים קשים הביא חזן חוות דעת רפואית בה נכתב כי הוא חולה באסטמה, מה שאומר כי הוא איננו יכול להשתמש בחומרים בהם נטען שהשתמש, בנוסף לכך טען חה"כ חזן כי מצבו הרפואי הוחמר מאז פירסום התחקיר ובעקבות כך.

לאחר דבריו של חזן יצאו מס' עיתונאים כמחאה על דבריו של חזן, בין היתר ניתן היה למנות את עקיבא נוביק, ירון אברהם ואופיר ברק שיצאו בהפגנתיות מחדר סיעת הליכוד לאחר שחשבו ככל הנראה כי חזן יכריז הכרזה אחרת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.