חובש הכיפה שזוכה מרצח את אמו מאשים את אשתו(וידאו)

תיעוד מחדרי החקירות: חובש הכיפה חן איילתי, שזוכה מרצח אמו, חושף לחוקרים את החשד כי אשתו רצחה את אמו "היא לא הייתה במיטה כשהתעוררתי, היא ביצעה את הרצח כדי לפגוע ביקר לי מכל. צפו. { מחדר החקירות}

תמלילי החקירה של חן אילתי נחשפים נחשפים לראשונה בערוץ 2: חובש הכיפה חן איילתי, שזוכה השבוע מרצח אימו, סיפר בחדר החקירות כי הוא חושב שאשתו, פלישיה, היא האחראית לרצח הנורא. "לא רצחתי את אמא ולא הייתי שותף בשום דרך לגרימת מותה – ביצעה את הרצח הזה פלישיה שהיא אשתי על פי חוק", אמר לחוקר – ואמר כי הוא מוכן להיבדק בפוליגרף על דבריו.

"היא ביצעה את הרצח הזה לא למטרות כסף, אלא כדי לפגוע בדמות ובדבר היקר לי מכל – פגיעה בי תפגע בילדים ובאב", הוסיף.

החוקרים הקשו על איילתי מדוע לא העלה את ההשערה כי כי אישתו ביצעה את הרצח בחקירות הקודמות. "הסיבה לא אהבה, פחדתי, פחדתי מהאמת – עדיין לא הפגנתי את חוזקת האירוע ופחדתי לספר את המציאות ולשחרר אותה", אמר איילתי לחוקריו.

"אני יודע את כל האמת על האלימות של פלישיה. עצם המחשבה שאמא שלי נרצחה הייתה בשבילי בלתי נתפסת, זה היה זעזוע, זה היה שוק", סיפר לחוקרים. חן אילתי השיב לשאלת החוקרים על חלקה של אשתו ברצח: "איפה היא הייתה כשאני התעוררתי בלילה? היא לא הייתה במיטה והיא לא הייתה בסלון. מה זה הרעש הזה ששמעתי מלמטה? אני שמעתי רעש של הזזה של רהיט של חבטה, איזושהי הזזה של רהיט".

על ההידרדרות במערכת היחסים בין אימו ואישתו שהייתה מובטלת נהגה לשהות זמן ממושך בבית, מה שהביא לעימות בין השניים.

לדבריו, פלישיה איימה מספר פעמים כי תפגע באימו. "היא אמרה לי באנגלית כמה פעמים 'אל תיתן לי לעשות משהו שתצטער עליו', שמעתי את זה ממנה כמה פעמים".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.