חודשיים לאחר סערת ההקלטות: דרעי ניחם את הרב עמאר

שר הפנים ויו"ר שס אריה דרעי, שנמצא השבת במלון בטבריה במסגרת ועידת ש"ס הרביעית,הגיע הבוקר (שישי) לנחם את הראשון לציון ורבה של ירושלים הרב שלמה משה עמאר, היושב שבעה על פטירת אחיו רבי דוד עמר זצ"ל שנפטר השבוע. צפו בתיעוד

שר הפנים ויו"ר שס אריה דרעי, שנמצא השבת במלון בטבריה במסגרת ועידת ש"ס הרביעית,הגיע הבוקר(שישי) לנחם את הראשון לציון ורבה של ירושלים הרב שלמה משה עמאר, היושב שבעה על פטירת אחיו רבי דוד עמר זצ"ל שנפטר השבוע.

יש לציין שמאז פרשת הקלטת שדלפה לערוץ 2 שבה דרעי התבטא בצורה מחפירה כלפי מרן אור העולם, השניים לא נפגשו.

כזכור לפני כחודשיים, הפרשן הפוליטי של חדשות 2, עמית סגל, חשף הקלטות בו נשמע דרעי מדבר בצורה קשה כלפי הרב עמאר.

צפו בכתבה שהסעירה את הרחוב החרדי

וזה מה שאמר דרעי על הרב עמאר בהקלטה:
אמרתי לך כבר חמישים פעם, אני לא טיפש. אני יודע כמה עמאר יכול להוסיף לנו, אבל אני יודע גם שבאותו יום אני סגרתי את ש"ס. אמיתית. ובונה ש"ס חדשה, כיוון שהוא עמאר רוצה לשלוט. אין לו משהו אחר. הוא משעמם לו כל היום, הוא חייב לשלוט, הוא צריך את הכוח, את מה שאביך בורח (הכבוד) הוא הפוך בדיוק. הוא חייב כל היום להיות בכותרות שהתייעצו איתו ולהיות מעורב בכל דבר וזה מה שהוא רוצה. אין משהו אחר שהוא רוצה. וזה האנשים שמסביבו, תסתכל כל פעם מי זה מסביבו, מי האנשים מסביבו? תשים לב. תראה לי תלמיד חכם אחד אמיתי שהוא קשור אליו באמת בגלל תורתו וחסידותו. מי זה האנשים שמסביבו? זה לא אדם שיש לו תלמידים, זה לא אדם שיש לו חסידים.

תאמין לי, הוא מתאים להיות יושב ראש תנועת ש"ס. בינינו, באמת, הוא הכי מתאים להיות מבין כל האנשים שאני מסתכל. הוא מבחינת הכישורים עמאר הכי מתאים להיות יושב ראש תנועת ש"ס. אבל בסדר, אבל אוקיי, אז צריך להחליט אם רוצים לתת לו כזה דבר. אבל לשים אותו מנהיג רוחני שלנו, לקרב אותו ולתת לו את העוצמה הזו,

השבוע הלך לעולמו הרב דוד עמאר והוא בגיל 94 בפטירתו. הרב דוד עמאר, כאמור, הוא אחיו של הגאון הרב שלמה עמאר הרב הראשי. בחייו עסק בין היתר בלימוד הלכות טהרת המת, והשכים והעריב למען דברי תורה.

המנוח נולד במרוקו, שם התחתן ועלה לארץ.

הוא הותיר אחריו עשרה ילדים, כשכולם תלמידי חכמים יראי שמיים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. דרעי מקושש קולות

    מכלוף רועד מ% החסימה והולך למרן, והתמימים גם לא קונים את ההצגות של המכלוף שבבחירות ייעלם מהפוליטיקה

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב