חודש אחרי שהאם החרדית השתתפה בהרצאה היא התאבדה

לורי שם טוב עיתונאית רווחה חושפת כי חודש לפני ההתאבדות האם השתתפה בכנס התעוררות רוחנית של הרב אמנון יצחק, שם סיפרה שהבן שלה חולה באורטיקריה רגישות גבוהה בדם, וסיפרה שהבן הוא ברכה בשבילה. יודגש, כי אין קשר בין המקרה המזעזע להשתתפותה בהרצאה. { מזעזע}

רשויות הרווחה בעכו, ידעו על מצבה הכלכלי הקשה של האמא א.  שכנים של אסתר סיפרו שהיא ביקשה משכנה להשתמש במקלחת בביתה לקלח את בנה במים חמים. איש לא עזר לה. האמא קצה בחייה וברגע יאוש קפצה למותה כשהיא לוקחת איתה את הבן שלה, ראובן ז"ל.

לורי שם טוב  עיתונאית רווחה חושפת בבלוג שלה שחודש לפני ההתאבדות, היא השתתפה  בכנס התעוררות רוחנית של הרב אמנון יצחק, שם סיפרה שהבן שלה חולה באורטיקריה שיש לה רגישות גבוהה בדם, וסיפרה שהבן הוא ברכה בשבילה. האשה ניסתה בעבר לשים קץ לחייה. יש לציין כי לעצם השתתפותה בהרצאה אין כל קשר למקרה עצמו.

בכנס סיפרה שהייתה פעם חילונית, וכעת היא מאמינה שרבנים כמוהו הם "קדושה". היא רבה עם האמא שלה שאמרה לה שהרבנים האלה הם סתם נוכלים. לפני שנה וחצי הלכה לביטוח הלאומי, היה מגיע לה הנחה. אמרו לה שלא מגיע לה. היא טענה שהיא אם חד הורית עם קצבת נכות, וצריכים לתת לה. לטענתה, הלכה להרצאה על "כשרות הבשר" של הרב אמנון יצחק, וקיבלה התעוררות רוחנית. החליטה שמאותו יום והלאה, היא והבן מפסיקים לאכול עופות. לפי סיפוריה זרקה את כל הכלים שלה, וקנתה כלים חדשים ב 3,000 ש"ח. היא חזרה לביטוח הלאומי וישבה שם חצי שעה. אז נזכרה באחת ההרצאות ואמרה בלב שלה שהקב"ה בזכות הרב אמנון יצחק ייתן לה לפחות 80% הנחה בארנונה. כעבור 4 דקות, המנהלת קראה לה והודיעה לה שבאמת היא מקבלת 80% הנחה בארנונה. לגבי החוב שהצטבר לה 3,500 ש"ח, המנהלת אמרה לה שזה ירד לה מהחשבון.

על פי הפרסום של לורי שם טוב, השכנים העידו כי האישה סבלה, כמו בעלה לשעבר, מקשיים כלכליים קשים, וכי למרות גילו של בנה, המשיכה לנייד אותו בעגלת תינוק וכיסתה אותו בשמיכות, בכובע ובמעיל גם בימי הקיץ.  בשנים האחרונות היא חזרה בתשובה. בשבוע האחרון, לדברי השכנים, האישה הסתובבה סמוך לבניין שבו התגורר בעלה לשעבר כסהרורית. בלילה שלפני מציאת גופתה וגופת בנה, סיפרו כי ביקשה מאחת השכנות לאפשר לה לרחוץ את בנה במים חמים.

 

עשרות שכנים ומכרים התגודדו בזירת האסון, שהתגלה ביום רביעי בשעות הבוקר המוקדמות, אז נמצאה גופתה של האם בחצר הבניין שבו מתגורר בעלה לשעבר. מחקירה ראשונית עלה כי האם רצחה, על פי החשד, את בנה בן החמש בדירתו של הגרוש, ולאחר מכן קפצה ממרפסת הדירה הנמצאת בקומה השישית.

 

9 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הרב אמנון יצחק קודש הקודשים שנשאר לנו בדור הזה . וזאת עוד תוצאה עגומה ביותר שהממסד רוצח נפשות עניים ואביונים הם יתנו את הדין ברוך דיין האמת

  אלירן שכונת התקוה |
  הגב
 2. שכנים, אנשים. אל תהיו רדומים עזרו לשכנים שלכם אל תרגישו פראיירים שאתם עוזרים לאנשים אחרים. עזרו לשכניכם הכניסו אורחים דברו איתם. לא להיות שאננים. בהרצאה האישה הזו נראתה בסדר. אבל רואים משיחה אחת לא מבינים כל כך. שכנים, לא לחכות למדינה, לא לחכות לעובדים סוציאליים שזה עוד משהו. צריכים לעזור אחד לשני. איש את אחיו יעזורו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • 100% איתך

   נשתדל להרבות באהבת חינם ועזרה לזולת תמיד, זה השמחה האמיתית

   עוזר לסביבתי |
   הגב
 3. וואי איך אני זוכר אותה מההרצאה, חבל. זה נראה מוזר. היא הייתה כל כך חזקה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. בסד
  אם יודעים על כזו מצוקה אך לא עוזרים …..?????
  באוכל עזרה כספית כל פעם משהו אחר
  השם ירחם צריכים לדאוג אחד לשני
  הרב אמנון יצחק הצדיק לפחות נתן לה אמונה ותיקווה
  מה שהיא היא עשתה היה ברגע של איבוד דעת
  חייבים להתעורר ולעזור לא לעצום עניים

  אליהו |
  הגב
 5. אינני יודע ואינני חושב אם האישה הזאת אכן התאבדה.
  אבל פשוט רחמנות.
  אם היא נאלצה לבקש משכנה לרחוץ את בנה במים חמים סימן שלא היה לה חשמל לחמם מים או ניתקו אותם מהמים. זה פשוט בושה שמי ששולט על חשמל או מים מנתק אנשים שגם ככה קשיי יום כלכלית. הם יתנו על זה את הדין.

  כמובן אין שום קשר לצדיק הרב אמנון יצחק שבזכותו עוד היה שמחה לאישה הזאת שהצליחה להחזיק עוד את עצמה. ושוב אני לא יכול לקבל את מה שאמרו שכאילו היא התאבדה. אינני חושב כלל שזה נכון

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב