חוזרים לעבודה: שיחות חשאיות בין ש"ס לעבודה

על פי גורמים במפלגות, במהלך הימים האחרונים התקיימו שיחות חשאיות בין הצדדים על מנת להביא לשיתוף פעולה בכל הקשור לבחירות המונציפליות כדומה לשיתופי הפעולה בין הליכוד לש"ס

בימים האחרונים מתגבשת הסכמה בין בכירים בש"ס לבין עמיתיהם במפלגת העבודה לפיה המפלגות ישתפו פעולה בכל הקשור לבחירות ברשויות המקומיות- כך נודע ל'אקטואליק'.

על פי גורמים במפלגות, במהלך הימים האחרונים התקיימו שיחות חשאיות בין הצדדים על מנת להביא לשיתוף פעולה בכל הקשור לבחירות המונציפליות שיערכו ברשויות המקומית. חבר הכנסת יגאל גואטה (ש"ס) אמר בתגובה ל"אקטואליק" כי כל שיתוף פעולה למען עולם התורה הוא מבורך.

יצויין כי בבחירות  לראשות העיר רמלה תמכה ש"ס במועמד הליכוד שניצח ברוב קולות, כך שמדובר בתפנית דרמטית מצידה של ש"ס שעשויה לחזור לברית ההיסטורית עם מפלגת העבודה וימי רבין שהביאו לתקציבים גדולים עבור מוסדות התורה של ש"ס.  חשוב לסייג, כי מדובר בגישושים ראשוניים שנערכים בצל הבחירות לראשות מפלגת העבודה, כך ששום דבר עדיין אינו סגור.

גורם המעורה בנבכי הפרטים מדגיש כי בכל סיטואציה המפלגות לא ירוצו ביחד, ושיתוף הפעולה יבוא לידי ביטוי בתמיכה בראשי הערים שירוצו מטעם המפלגות.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. שמאלנים נמאסתם! עכשיו הרבה אנשים יעברו ליחד!!

    תודה רבה על הקולות שאתם מעבירים לנו.

    תלמיד מרן |
    הגב