חוזרת בתשובה? מירי רגב בראיון נרגש: "מתפללת כל יום מודה אני ושמע ישראל"

התהליך המבורך של חזרה בתשובה שלאחרונה הולך וצובר תאוצה רבה בקרב חילונים מהברנז'ה העיתונאית והכדורגל, לא פוסח גם על חברת הכנסת מירי רגב שממלאת תפקיד של יו"ר ועדת הפנים והגנת הסביבה בכנסת הנוכחית.

בראיון למגזין מאקו היא אומרת שהיא חיה תמיד בהכרה שיש אלוקים: "ברור. זה משהו שתמיד ידעתי. אני פונה אליו, מדברת איתו כמעט בכל יום. כשרע לי אני מבקשת עזרה, כשכואב אני מבקשת שהכאב יעבור ואני מודה לו על מה שיש. אני מתפללת בכל בוקר, קוראת תהילים, אומרת מודה אני, שמע ישראל בכל ערב. אני מאוד יהודיה ברמה הזו של האמונה וזה חשוב לי מאוד לשמור על העם היהודי, על המשפחה היהודית, על  המסורת היהודית".

 כשנשאלה חברת הכנסת רגב האם יש רגעים שבו היא מאבדת את האמונה השיבה בשלילה מוחלטת: "אם יש רגע כזה אני מיד מתעשתת ומאמינה שבכל דבר שקורה לי אני צריכה למצוא את הטוב, שכל דבר קורה לי כדי להפוך אותי לאדם טוב יותר, כדי להפוך אותי לאדם עם רגישות, עם חמלה, עם צניעות. לזכור ללמוד מכל דבר שקורה לי. אני מאמינה שדברים לא קורים סתם".

בענין שמירת שבת השיבה בחיוב והוסיפה: "חשוב לי שלילדים שלי יהיה זיכרון של הריח של הבית בשבת, כמו שאני זוכרת את הריח של הבית של ההורים שלי בקרית גת בשבת.

ולסיום הראיון היא הפתיעה את המראיין כשאמרה שהיא יודעת שלא יורדים סתם לעולם, אלא היא בטוחה שהיא מגלגול כזה או אחר שעליה לתקן מה שנעשה בעבר: "גלגול קודם? אין לי מושג מה הייתי, אבל אין ספק שהגעתי לגלגול הזה כדי לתקן כמה דברים, ואני מקווה שאחרי שאתקן בגלגול הזה – בגלגול הבא אהיה במקום אחר. כולנו מגיעים לעולם כדי לעשות דברים בצורה אחרת. כדי להיפרד מהאגו, כדי להשאיר משהו אחרינו למען דברים שמאמינים בהם, ואני מאמינה שיש לנו תפקיד בחיים. אנחנו לא פה רק כדי להרוויח כסף או לעשות חיים או לטוס לחו"ל – אלא לעשות למען עם ישראל, החברה הישראלית וארץ ישראל. אני מאמינה בזה בכל לבי ומוכנה לשלם מחירים כדי להיות בתפקיד שאני נמצאת בו".

ואף מבקשת מהאלוקים: "בריאות לי ולמשפחה שלי, לילדים שלי. בריאות ושמחה. אלו דברים שהייתי רוצה בשביל כולם. כשאדם בריא ועושה דברים בשמחה, אין משהו שיכול לעמוד בפני זה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אם אתם מעיזים לשים בראש חוצות תמונות של נשים זה אומר שאיבדתם כל בושה
    ומאתר חרדי זה יהיה מקסימום אתר דתילוני
    זוהי דעתי

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב