היכלי מלכות: הגר"ח קנייבסקי חוזר לאולם של מנחם כרמל

לאחר תקופת בצורת שבו הדיר את רגליו מהשתתפות בשמחות שנערכו באולמי "היכלי מלכות" בבני ברק , מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי השתתף הערב בחתונה שנערכת באולם "היכלי מלכות" בבני ברק.

כזכור לפני מספר חודשים כרמל החל לתמוך כלכלית בעיתון ה"פלס" ובשל כך השערים והקשרים שהיו לו בבית ברחוב רשב"ם נסגרו בעדו. כרמל לא זכה להכנס אל הקודש פנימה בשל המתח – ששרר בין אנשי החצר לבין מנהל האולם הבני- ברקי .

מאחורי הקלעים הוכרז על חרם לא רישמי ונכדי מרן שליט"א ביטלו את החתונות שתיכננו לקיים באולם של כרמל., כרמל עצמו ספג מהלומה לא פשוטה כאשר איבד את המקום השביעי ב"דגל התורה" ואת מקומו תפס יעקב אשר שאכן מכהן כחבר כנסת מן המניין .

לקראת הפסח, ישורו ההדורים בין הבית ברשב"ם לבין מנהל בר- כל, כרמל עלה להתברך במעונו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי , והחרם הוסר באופן רישמי.

אמש לראשונה הגיע לאולם מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי והשתתף באירוע של "לב לאחים" שם נכחו גדולי ישראל שליט"א מכל העדות והחוגים.

היום שוב הגיע מרן שר התורה הפעם לחתונה של נכד הגר"ש אפשטיין בהיכלי מלכות, לאחר מכן סירב לעלות לאירוע שהתקיים בקומה השנייה של "וכתבתם" בשל סלידתו מאירועים פוליטים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.