חוזר להסית • לפיד: "נגיש עוד היום את החוק לשוויון בנטל"

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד חשף בישיבת הסיעה כי סיעת יש עתיד תגיש בעוד שעה קלה את אותו חוק בדיוק שהגישה בזמן כהונת לפיד כשר אוצר. צפו בדברים

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד כינס לפני זמן קצר ישיבת סיעה ראשונה לפתיחת מושב החורף של הכנסת בו הכריז על כוונתו להאבק כנגד ראש הממשלה ובחוק הגיוס המתוקן. "עוד לא עבר יום מאז פתיחת המושב וכבר הקואליציה מביישת את עצמה, לא הגיוני שיתעסקו כל היום בשחיתות בכנסת", אמר לפיד בפתח הישיבה.

"מה שעושים ברחובות ירושלים זה חילול שם שמים, אם יש לבחורי ישיבה האלה זמן לבעוט בשוטרות וחיילות אז הם צריכים ללכת לצבא", תקף לפיד את הפלג הירושלמי.

לפיד חשף על כוונתו להגיש עוד היום את חוק לשיוויון בנטל לגיוס בני הישיבות, "ואז נראה בעד מי הממשלה, בעד צה"ל או בעד סחטנות פוליטית", הבהיר.

"המושב רק נפתח ובמקום להתעסק בחינוך בשכר המינימום או בנכים מתעסקים בהעברת חוק הזוי, שלא יוכלו לחקור ראש ממשלה מכהן, לאחר שכבר נפתחו חקירות שחיתות נגדו", סיכם לפיד.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ארור אשר יבטח בציונים,,, ברוך החרדי אשר יבטח בד'. עליו אמרו חז"ל "אִסְתְרָא בִלְגינָא קיש קיש קָרְיָא" - הפירוש... טעות עשו גדולי ישראל אשר הקימו מפלגות חרדיות, כדי לממן בכסף ציוני טמא את עולם התורה הטהור. הגיע הזמן להוכיח לציונים כי ד' הוא האלוקים לא החכי"ם המשומדים. חייבים מיד לעזוב הממשלה הציונית, ולהצטרף לממשלת מי שאמר והיה עולם.

  עליו אמרו חז"ל "אִסְתְרָא בִלְגינָא קיש קיש קָרְיָא" – הפירוש…

  אדם טיפש עושה הרבה רעש אז שומעים אותו מצויין.
  פירוש מילולי: מטבע אחת בתוך כד ריק משמיעה רעש רב מאוד.
  פירוש: מטבע יחיד בקנקן, מקשקש הרבה ועושה רעש.

  הביטוי מתייחס לאדם ריק מתוכן, המרבה דיבור מתוך בורות.

  ארור החרדי אשר יבטח בציונים,,, ברוך החרדי אשר יבטח בד'.

  טעות עשו גדולי ישראל אשר הקימו מפלגות חרדיות, כדי לממן בכסף ציוני טמא את עולם התורה הטהור. הגיע הזמן להוכיח לציונים כי ד' הוא האלוקים לא החכי"ם המשומדים. חייבים מיד לעזוב הממשלה הציונית, ולהצטרף לממשלת מי שאמר והיה עולם.

  ארור אשר יבטח בציונים,,, ברוך החרדי אשר יבטח בד'. |
  הגב
  • השלטון פה הוא ציוני. לא מתאים לכם מדוע אתם עדיין פה? הלאה ללונדון וברלין...

   לא באתי להגן על הח"כים. ממש לא אוהד את רובם. חלקם לדעתי עושים עבודה נאמנה כגון ח"כ משה כחלון. חלקם פשוט הרע במיעוטו כמו ביבי, בנט, ישראל כץ ועוד כל מיני אחרים. אבל זה היה רצון ה' שככה הגאולה תבוא טיפין טיפין ובצורה הזאת כדי שנעבוד יחד ונקרב את העם ונחיש את הגאולה עם אהבת ישראל ולא עם קיצוניות מטורפת שמקומה לא בתוך עם ישראל.

   הרמב"ם לימדנו שהדרך הטובה ביותר היא שביל הזהב שהיא הדרך הבינונית והיא הדרך הישרה.
   אתה מיסטר פשוט מטורף קיצוני קיקיוני.

   תגובה למטיף בגרוש לדור הפלג הירושלמי |
   הגב