חוטבלי נגד בנט: יביא לעליית השמאל

על רקע הודעתו של אלי ישי כי הוא ימשיך לרוץ בבחירות חרף הסקרים הלא מחמיאים, סגנית שר התחבורה ח"כ ציפי חוטובלי (הליכוד), מזהירה כי הצבעה למפלגות לווין, בגוש הימין, "עלולה להביא לעליית השמאל לשלטון".

על רקע הודעתו של אלי ישי כי הוא ימשיך לרוץ בבחירות חרף הסקרים הלא מחמיאים,  סגנית שר התחבורה ח"כ ציפי חוטובלי (הליכוד), מזהירה כי הצבעה למפלגות לווין, בגוש הימין, "עלולה להביא לעליית השמאל לשלטון".

את הדברים אמר חוטבלי בראיון לערוץ 7:  "ראינו בממשלה האחרונה מה קרה כשיש מפלגת ימין חזקה ומפלגת ליכוד חלשה, הממשלה התפרקה אחרי שנה וחצי. צריך להבין שמפלגה שמקימה את הממשלה היא המפלגה שמחליטה מה תהיה הדרך. ואם תהיה מפלגת ימין חזקה לצד ליכוד חלש נראה שוב את אותו כאוס משילותי".

לדבריה: הצבעה למפלגות לווין מהימין תהיה הפעם משגה חמור, "אנשי הימין צריכים להבין שאי אפשר לשחק בתכנית כבקשתך, אם רוצים ממשלת ימין צריכים לחזק את נתניהו והליכוד, כי חיזוק מפלגת ימין אחרת עלולה להביא או לישיבה באופוזיציה, או להקמת ממשלה שתורכב מהרבה גורמים סחטניים מה שימנע מהימין לממש את דרכו".

"ברור שהשמאל מבין היום שהם לא יכולים לנצח אותנו בזירה המדינית, כולם מבינים שתפיסת חלום האשליות של השמאל נכשלה, אף אחד לא מדבר על שלום, לא שומעים אפילו אצלם את המושג תהליך שלום.

"יש הבנה עמוקה שהימין ניצח תודעתית וכל אחד רוצה לתת מנדט למנהיג חזק שינהיג בתבונה. אז הם חושבים שהחולשה שלנו היא בתחום הכלכלי, הם רק שוכחים שבתקופתם האבטלה היתה פי שניים, אצל אהוד ברק היו יותר מעשרה אחוזי אבטלה", היא הבהירה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אריה דרעי אהוב על הציבור בדיוק כמו שהיה ב '99
    ההבדל היחיד שאז לא היתה תקשורת חרדית שתחפש סקופים ותלכלך והיום כן!!!!!

    לא יעזור לכם, ש"ס תקבל לפחות 14 מנדטים זה ברור!!!

    ישראל |
    הגב