חוטובלי: "החלום שלי לראות את דגל ישראל מתנוסס בהר הבית" (וידאו)

בעוד ראש הממשלה ושאר חברי הממשלה מנסים בכל הכח להרגיע את הרוחות סביב הר הבית, סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי (הליכוד) אומרת כי היא רוצה לראות את דגל ישראל מתנוסס בהר הבית ולא דגלי חמאס או דאעש {הר הבית בידנו}

בעוד ראש הממשלה ושאר חברי הממשלה מנסים בכל הכח להרגיע את הרוחות סביב הר הבית, סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי (הליכוד) אומרת כי היא רוצה לראות את דגל ישראל מתנוסס בהר הבית ולא דגלי חמאס או דאעש.

"אם אני הייתי אומרת לראש הממשלה מה נכון – הרי שבעיני בטח לא נכון לראות שם דגלי דאע"ש ודגלי חמאס, זהו בעיני זה ביזיון אחד גדול", והוסיפה "צריך להניף את הדגל, זו בירת ישראל וזה המקום הקדוש ביותר לעם היהודי".

חבר הכנסת חסון הגיב על הדברים של חוטובלי וקרא לנתניהו "לפטר את חוטובלי עוד הערב" כיוון ש "בעקביות ובעיקשות של פרד ממשיכה סגנית השר המשיחית חוטובלי להצית את המזרח התיכון כולו. מדי כמה חודשים היא חוזרת על קריאתה להניף את דגל ישראל על הר הבית, כאילו שהמצב לא נפיץ דיו".

חסון המשיך לתקוף את סגנית השר ואמר: "חוטובלי היא דוגמנית הבית לחוסר אחריות משוועת. יש לפטר אותה לאלתר ולהרחיק אותה מהממשלה לטובת ביטחון ישראל. בזמן הנוכחי יש צורך להרגיע ולהסדיר את היחסים עם הפלסטינים ולא להצית מחדש מהומות על הר הבית בפרט ובירושלים בכלל".

צפו בדברים של חוטובלי :

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.