חונה דייטש עונה למשמיצי 'המתחברים'

חונה בטור כאוב עונה למשמיצי המתחברים. אני אשאל אתכם שאלה: מה עדיף? שהצעירים הללו ירקדו באולם סגור או במועדון בעיר ובמקומות אסורים כאלה? {"לא היה שם תערובת עם בנות !!"}

זו שנה שלישית שאני זוכה ללכת יחד עם ידידי היקר סגן ראש העיר הרב יוסי דייטש שעושה רבות למען הנשמות היקרות הללו. תרשו לי להגיד לאותו אחד שמנסה להפוך את הבחורים לפורקי עול, במקום לכתוב ולפגוע בנשמות גבוהות, אני מזמין את כבודו שנה הבאה איתי ביחד שאצלי יהיה זכות להיות שנה הרביעית ולראות מקרוב מה זה נשמות שסה״כ כל החטא שלהם שהם לצערינו תינוקות שנשבו ורוצים לשמוח בשמחה יהודית.
צפו בזיץ' המרגש

"לא היה שם תערובת עם בנות !!"חונה דייטש עונה למשמיצי 'המתחברים'http://wp.me/p7z8kv-1iBg

פורסם על ידי ‏אקטואליק – Actualic‏ ב- יום חמישי, 27 באוקטובר 2016

אשמח שתבוא להקפה רביעית שזו היא הקפה שנהוג בברסלב של רבינו זייע״א, ואז תראה איך מתנהל קומזיץ מעגל ענק והשירה שם פשוט דמעות בעיניים של כל אחד ואחד.

אצלי זה גאווה להיות במחיצת כאלו נשמות, והייתי באמת ממליץ לכבודו לבוא ולראות מקרוב לילה מרגשש במחיצת הנשמות שרוצות לחזור בתשובה ולא חושב שזאת התשובה צריכה להיות.

אשרי שזכיתי להיות במחיצתם, ועוד דבר אגיד לך מרן הראשל״צ יודע גם יודע והוא לא סתם הגיע הוא הגיע לחזק את הנשמות האלו זו גדלותו של מרן.

היית צריך לראות איזה יראת הכבוד היה להם שמרן נכנס. האמן לי, אין לי טענות אליך כי אתה לא היית שם אבל בטוחני שאם היית שם היית מתנצל ומזמין אותך בגאווה לבוא לראות ויהיה לך זכויות גדולות כל אחד ואחד שבא לשמוח איתם זה מחזק אותם מאוד.

היחס והאהבה שנותנים להם זה מה שמחזיק אותם מתחברים כשם הישיבה כך המקום וכך כל ההתנהלות יום יום הישיבה מחפשת איך לעזור לנשמות האלו ואשריני שיש בדורינו כאלו אנשים שהופכים עולמות למען הצלת נשמות יקרות אני מקנא בעולם הבא שלך ידידי הרב מחלב.

 

ועוד משהו קטן. רק להסביר לך כמה חשוב לי להגיע למקום הזה בשנתיים האחרונות. הרב מחלב התקשר לבקש ממני לעזור לו להרים את האירוע ולבוא לשמח ותמיד הגעתי כי זה היה זכות בשבילי. .משום מה השנה לא הזמין, החלטתי לבדוק. במוצאי שמח״ת תהיתי אולי אין השנה, אני מחייג לבנימין ושומע על הרקע מוזיקה, ואז הוא צועק לי בקול "תבוא תבוא לאולמי זוועיל", רצתי בכזאת שמחה ויצאתי משם מרוגשששש.

.לסיכום: הבחורים היקרים האלו מפרקים את כל האנרגיה בריקודים. הם לא מגיעים לכיכר השבת ומזיקים לאנשים ושורפים פחים או מכות עם שוטרים, הם מגיעים למקום שמיועד בשבילהם. ולא רק טראנס היה בריקודים הללו. גם שירי קודש והרבה. מי שלא היה שם לא זכה להתעלות שהייתה את הקומזיץ הזה אי אפשר לשכוח.

אני יכול  להעיד: לא היה שם תערובת עם בנות !! אני בטוח שבזכות האירועים האלו הרבה אסונות ונזקים לציבור ובפרט לתושבי השכונות נמנעים.

יש אחד שעושה את עבודת הקודש הזו ומציל מאות נערים ידיד נפשי הרב בני מחלב, כשהנוער הזה רוקד באולם לקול צלילי הטראנס הוא מרגיש מחובר. ברגע שהוא מקבל חיבוק או יחס חם הוא חוזר לאט לאט.

חונה דייטש

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.