חוסר רגישות או שנאת חינם?

יותם ברזני, עורך חדשות בקול ישראל, העלה לפייסבוק סטטוס בו הוא מטיל ספק כבד בדיווח על עשרות חרדים שעשו 'על האש' בגן סאקר בירושלים

הבוקר (שני) פורסמה ב"ידיעות אחרונות" ידיעה ולפיה מאות חרדים 'חגגו' בגן סאקר בירושלים וערכו 'על האש'. יותם ברזני, עורך חדשות בקול ישראל, פרסם סטטוס בפייסבוק בו הוא מטיל ספק בנוגע לאמיתות הדיווח, וכך הוא כותב: "סמנכ"ל עמותת "ידיד", רן מלמד, פירסם הערב סטטוס שהחריד אותי לקרוא אותו. "ערב יום השואה. גן סאקר בירושלים נראה כמו ברביקיו ענק של חרדים. עשן המנגלים מכסה את הכביש והצעירים צוהלים. בושה. התמונה בקרוב".

ברזני מתאר את שאירע לאחר מכן: "הסטטוס הזה פורסם ב-22:09. "איזה חוסר רגישות, לא יכול להיות", אמרתי לעצמי. פחות משעה אחר כך הייתי בדרכי הביתה, ועצרתי בגן כדי לבדוק אם התיאור של מלמד נכון. אפילו אמרתי לעצמי שאם אני אכן מגלה שגן סאקר נראה כמו ברביקיו ענק אני מיד מעביר דיווח לחדר החדשות, שהידיעה תשודר במהדורה הקרובה".

"בשעה 23:05 ראיתי בגן מנגל אחד, ואם אני סופר את כל מי שראיתי (חמש או שש קבוצות) אני מגיע ל-35 איש. במגרש הכדורגל המואר היו בערך 30 אנשים, והם לדעתי לא היו חרדים. זה משאיר אותנו עם שתי אפשרויות — הברביקיו הענק הסתיים עד שהגעתי או שמלמד הגזים. בתמונה שהוא פירסם אח"כ נראים 13 אנשים עושים מנגל.

"נראה לי שהאפשרות השנייה נכונה. שנאת חינם כל כך מעצבנת אותי".

אז היה או לא היה? תשפטו בעצמכם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.