חוף הים בירושלים: 'הפלס' מגן על ברקת

על רקע המתקפה של 'יתד נאמן' נגד ניר ברקת שלא עוצר את מיזם 'חוף הים' שתוקם בתחנה המרכזית בירושלים, עיתון הפלס מביע תמיכה בלתי מסויגת בברקת.

הפלס מגונן על ברקת: על רקע המתקפה של 'יתד נאמן' נגד ניר ברקת שלא עוצר את מיזם 'חוף הים' שתוקם בתחנה המרכזית בירושלים,  עיתון הפלס מביע  תמיכה בלתי מסויגת בברקת.
 בכותרת המשנה של העיתון נכתב: כי ברקת מתנגד להפרת הסטטוס קוו בירושלים ופועל כנגד הקמת חוף הים, עיריית ירושלים הודיעה: איננו אחראים למתחם התחנה ופעילותו: נמנע את פתיחתו בשבתות וחגי ישראל .
1-הפלס צביעות
מנגד, ביתד נאמן לא מתנצלים וממשיכים הבוקר לתוקף בחריפות את ברקת שלא נוקף אצבע בכדי לעצור את המיזם שיביא לחילולי שבת המונים.

גורמים  בהפלס מגיבים עוקצים את יתד:  כי יתד מנועים מאינטרסים פוליטים כנגד ברקת, מי שעומד מאחורי  המיזם של "הרשות לפיתוח ירושלים", מלפני שלש שנים שעכשיו מתקדם לביצוע הוא בכלל איש אופוזציה בעיריית ירושלים.

 

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. משה לאון הוא היוזם של המתחם הזה לפני 3שנים בתור יו״ר הרשות לפיתוח ירושלים אז מה הצבועים ״נזעקו״ היום. ????????????????

  יוסף |
  הגב
 2. בי בימים אלה מטהרים אנשי היתד את שפע שוק של הרשת שפרצה את חומות השבת.. בירושלים אין לדגלנים ג'ובים ולכן הם נהפכים ללוחמי אדישקייט כ"כ שקוף.

  אבי |
  הגב
 3. תארו לכם ש…היה עדין עורך ביתד נאמן. איך שהוא היה תוקף…צבועים נמאתם….!!!!

  אבי |
  הגב
 4. "יתד מנועים מאינטרסים פוליטים". דייי נמאס מה"בניי תיירה" בלי ברקת אין להם חיים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב