חוצפה • ח"כ מירב מיכאלי: "תופעת חזן גם באומן"

חברת הכנסת מירב מיכאלי (המחנה הציוני) פרסמה בדף הפייסבוק שלה סטטוס חריף ונוטף תיאורים שאינם הולמים כנגד תופעת חזן שלדבריה מתבצעים גם באומן • בברסלב זועמים ושוקלים לתבוע

חברת הכנסת מירב מיכאלי (המחנה הציוני) פרסמה בדף הפייסבוק שלה סטטוס חריף ונוטף תיאורים שאינם הולמים כנגד "תופעת אורן חזן".

למרבה החוצפה היא ציינה בסטטוס מספר ערים שבהם מתבצעים מקרים דומים לזה של חזן בבורגס ובהם מככבת "אומן" שבאוקראינה, לשם מגיעים המוני יהודים להתפלל על קברו של רבי נחמן מברסלב – ובעיקר בראש השנה שבו ביקש מחסידיו להגיע לציונו ולהתפלל.

בחסידות ברסלב זעמו על הסטטסו הפוגעני שפרסמה מיכאלי ושוקלים להגיש תביעת דיבה כנגד חברת הכנסת מהמחנה הציוני.

  מירב מיכאלי פירטה באופן זול וחושפני על המקרים הללו והגדירה זאת כ"קטסטרופה". "בישראל של היום יש יותר מדי אנשים שמספרים לעצמם סיפור אחר, שלא מהססים להשתמש בנשים כחפץ. יותר מדי גברים שלא מהססים להשפיל, לבזות ולנצל נשים – כדי להרגיש גברים". כתבה.

מיכאלי ביקשה לקדם את הסטטוס בפייסבוק בתשלום, אך היא קיבלה הודעה מהרשת החברתית שלא ניתן לפרסם את הדברים. "המודעה לא אושרה כי היא לא בהתאם לחוקי הפרסום של פייסבוק לשפה וולגרית, מאיימת. מודעות אינן יכולות להכיל תוכן שפוגע ומטריד אנשים בשל גילם, שמם, מצבם הפיזי", נכתב לה.

 

ח"כ מיכאלי אמרה לחדשות 2 Online כי היא מתכוונת לערער על ההחלטה. "הבעיה היא שהם עונים רק אחרי כמה ימים וזה מול המטה של פייסבוק באירלנד", היא אמרה והוסיפה: "יש לשבח את פייסבוק שמנסה להילחם בהפצת סרטונים פוגעניים".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הרגעו, לא צריך לעשות מכל דבר עניין חרדי. היא לא התכוונה לכולם ובפירוש יש כאלו שזו מטרת נסיעתם, גם לומר 'תיקון הכללי' וגם להכין חומר ל'תיקון' הבא.

    יוסי |
    הגב