חוקרי הפיגוע בבוסטון: לפי הצילומים – היו שני מחבלים

החקירה מסתעפת: חוקרי המשטרה בארה"ב החוקרים את הפיגוע בבוסטון, אמרו אמש כי לפי התמונות מאזור קו הסיום של המרתון, דקות לפני שני הפיצוצים שהרגו שלושה בני אדם ופצעו כ-180 אחרים, הרי שהיו שני מחבלים ולא אחד, כפי שנטען בתחילה.

לפי דברי אחד מהחוקרים, התמונות של שני החשודים נשלחו לכל הסוכנויות הפדרליות והמקומיות במטרה לזהות את החשודים, שתוארו כ"בעלי עניין" בפרשה. אותו גורם אמר כי מדובר בשני בני-אדם שעוררו את חשדם של החוקרים, שצפו בסרטוני הווידיאו מאזור הפיגוע. אחד מהם החזיק תיק שחור בידו. עוד נמסר כי אחד החשודים חבש כובע בייסבול לבן על ראשו.

עוד דווח, כי הרשויות בארצות-הברית עדיין לא זיהו את שני הגברים. התמונות שבהן תועדו השניים טרם הותרו לפרסום, על מנת שלא לפגוע בחקירה המורכבת.

מוקדם יותר אמר מושל מדינת מסצ'וסטס, דאבל פטריק, בראיון ל-CNN כי "עם כל שעה שעוברת אנחנו קרובים יותר לאיתור האחראים לפיגוע בקו הסיום של המרתון".

אמש דיווחו כלי תקשורת בארצות הברית כי אחד החשודים במעורבות בפיצוץ זוהה. על פי "הבוסטון גלוב", הרשויות התבססו על שני סרטונים ותמונה שבה נראה אדם נושא – ואולי אף מניח – תיק שחור בזירת הפיצוצים השנייה. כלי תקשורת אחדים אף דיווחו על מעצרו של אותו אדם, אך משטרת בוסטון הכחישה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.