חוק הלאום: רבבות מפגינים בכיכר רבין

רבבות בני אדם הגיעו הערב (שבת) לכיכר רבין בת"א בכדי להביע מחאה נגד חוק הלאום וכהזדהות עם המאבק של העדה הדרוזית – הצטרפו לשידור החי

רבבות בני אדם הגיעו הערב (שבת) לכיכר רבין בת"א בכדי להביע מחאה נגד חוק הלאום וכהזדהות עם המאבק של העדה הדרוזית שנאבקת כנגד החוק.

מארגני העצרת מסרו כי העצרת מתקיימת בשל ביטול השוויון האזרחי בחוק."מטה המאבק בחוק הלאום שהוקם בימים האחרונים קורא לציבור הישראלי להביע את מחאתו ולהתייצב לצד אחינו הדרוזים למען שמירה על האיזון באופייה של המדינה כיהודית ודמוקרטית", נמסר מהמארגנים. "המחאה הזו חיונית ומשמעותית עבור כל אזרחי המדינה, שרואים חשיבות בשמירה על צביונה הדמוקרטי של מדינת ישראל. על כן, זו מחאה של כל אזרח שרואה בחוק עיוות מוחלט של הכרזת העצמאות ומוחה על מחיקת ערך השוויון מהגדרת זהותה של המדינה".

שידור חי

בין המשתתפים: המנהיג הרוחני של העדה הדרוזית השיח מואפק טריף; תא"ל (מיל') אמל אסעד; ראש שב"כ לשעבר יובל דיסקין; ראש עיריית תל אביב רון חולדאי, אלוף (מיל') אורנה ברביבאי, פרקליט המדינה לשעבר, פרופ' משה לדור; אשת התקשורת לוסי אהריש; נציגי המשפחות השכולות ואחרים.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. שוב הפגנה??? למה להפגין?

    כולם יודעים שבלי הפגנות האלו ימשך השמד של "מושי גפני ביחד עם ינקושי" ר"ל. ע"פ כל הרבנים כולנו חייבים לצאת במתקפה פומבית חריפה נגד המגייסים לומדי תורה לשמד של צהל!!! המגייס מס' 1 הוא = גפני = היינו "אותו איש".

    על כן אנו מכריזים בשם כל גדולי ישראל, ובקול ד' ברמה, מחאה וזעקה גדולה ומרה, על כל הפעולות הנזכרות [דהיינו = גיוס השמד] שמביאים הריסת וחורבן דת תורתינו הק', "ואנו פונים לכל מי שיש בידו להתפלל מכל הלב, ולמחות בגוף ובממון לקיים "שובה ישראל עד ד' אלקיך" בפרט ע"י ידי מחאות אלו ולעשות כל אשר מוטל עליהם, להפסיק "אותו איש" תיכף מכל פעולות אלו של "שמד", וחלילה מליתן יד להם". ויה"ר שיקויים הכתוב "והיה טרם יקראו ואני אענה עוד הם מדברים ואני אשמע וגו' תיכף ומיד בס"ד.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב