חוק המרכולים: 58 סגר"ע מתנגדים

חברי המועצה קוראים לשאר נבחרי הציבור ברשויות המקומיות בישראל להתנגד לכפייה הדתית ולפעול בכל האמצעים העומדים לרשותם בכדי לגייס את חברי סיעתם בכנסת, על מנת שיתנגדו לחוק

58 סגני ראשי ערים וחברי מועצה ברשויות המקומיות מטעם מפלגת 'ישראל ביתנו': מתנגדים בכל תוקף להצעת "חוק המרכולים".

חברי המועצה קוראים לשאר נבחרי הציבור ברשויות המקומיות בישראל להתנגד לכפייה הדתית ולפעול בכל האמצעים העומדים לרשותם בכדי לגייס את חברי סיעתם בכנסת, על מנת שיתנגדו לחוק.

הצעת החוק המעניקה לשר הפנים את הסמכות לבטל חוקי עזר עירוניים ברשויות המקומיות משנה באופן דרמטי את הסטטוס-קוו הקיים כבר שנים רבות. הצעת החוק שוללת כמעט לחלוטין סמכויות מנבחרי הרשויות המקומיות ומובילה לסגירת העסקים הפועלים כיום בשבת ובכך פוגעת בציבור הרחב.

"אנו קוראים לחברי מועצות העיר להתנגד לכפייה הדתית ולהצטרף למאבקה של מפלגת 'ישראל ביתנו' במטרה לבטל את החוק המיותר הזה ולפעול בכל האמצעים העומדים לרשותכם בכדי לגייס את חברי סיעתכם בכנסת למאבק. עלינו, נבחרי הציבור, מוטלת האחריות לייצג את הציבור הרחב ולמנוע פגיעה חמורה באורח החיים של תושבי הערים והמועצות המקומיות. לכן, אנו דורשים מחברי הכנסת של הקואליציה להצטרף להתנגדותה של סיעת 'ישראל ביתנו' ולהצביע נגד החקיקה הפוגעת קשות בסמכויות השלטון המקומי, בסטטוס קוו ובאורח החיים המתקיים ברשויות המקומיות. אנו תומכים במסורת יהודית ובערכים יהודיים אך מתנגדים בתוקף לכפייה דתית".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. רותי

    ישראל ביתנו זה אוכלי שפנים וחזירים
    תחזרו לרוסיה שמה יחנכו אתכם

    תחזרו לרוסיה |
    הגב