חוש ולב שמבין אופנה: הכירו את עורכת הדין נחמי מייזליש-וולק

לדברי נחמי, "אם לא הייתי עורכת דין – כנראה הייתי סטיליסטית אופנה". יש לה אוסף של בגדים מיוחדים, היא לא מפחדת מסגנון לבוש אחר, והיא אחת ש"מעזה" ויכולה לצאת בטוטאלוק לבן – גם בחורף

עו"ד נחמי מייזליש-וולק, בעלת משרד עצמאי בת"א העוסק בתחום של רשלנות רפואית ב-15 השנים האחרונות, נשואה באושר ואמא לחמישה ילדים. גרה בכפר גנים בפ"ת. אוהבת את עיסוקיה ומרגישה בכל יום מחדש שהיא יוצרת  "יש מאין". היא אומרת שלמרות שמדובר בשחור לבן, גם עורכת דין צריכה להגיע לבית משפט בלבוש מוקפד. אבל כשיש טעם טוב – גם הלבוש השגרתי הזה הופך למלא סטייל.

נחמי: "בעבודה שלי אני פוגשת משפחות עם מצוקה קשה בגין אירועים של רשלנות רפואית, ואני מלווה אותן כל התקופה, עד לקבלת הפיצוי הכספי. אני בהחלט יכולה להצביע על מודעות מתפתחת בחברה הדתית-חרדית, לאפשרות של הגשת תביעות בתחום זה. ב"ה ניתנה לי ברכה ממספר רבנים מקובלים – להגדיל ולהעצים המודעות לתחום, והדבר אכן נעשה".

ספרי לנו על ארון הבגדים שלך?

"אני אוהבת ונושמת אופנה. אני מניחה שאם לא הייתי עוסקת במשפטים, הייתי משתלבת בתחום הסטייליג והאופנה. נולדתי עם חוש אסתטי מפותח ועין ולב שמבינים אופנה. לפחות פעם בשנה אני טסה לפריז – בירת האופנה העולמית ומביאה משם לי ולאוהביי את הדברים הנכונים והשווים. בארון הבגדים  שלי אוסף אקלקטי שאספתי במשך השנים. אוהבת כל פריט ופריט שבו ומתקשה להיפרד מבגדיי.. מידי פעם אין ברירה, צריך לפנות מקום לחדשים"…

ההשראה שלך בלבוש? 

"אין לי דמות שמשפיעה עלי ולמעשה גם אין לי סגנון אחיד בלבוש. סגנון הלבוש שלי משתנה בהתאם לנסיבות ולמצב רוחי. יכולה להגדיר את עצמי כמי "שמעזה" לא פוחדת משילובים פחות מקובלים. חשוב לי שלמראה שלי תהיה אמירה ומסר".

נחמי מייזליש-וולק, עם בעלה

מה צבע האהוב עליך? 

"אוהבת מאוד ללבוש לבן. גם בחורף. לא פעם מוצאת את עצמי בטוטאל לוק לבן".

האם הארון שלך מסודר בדרך כלל?

"הארון שלי הוא "ארונות", והם בהחלט מסודרים. מעריכה אופנה ונותנת לכל בגד את הכבוד הראוי לו".

מה הבגד הכי יקר שקנית? 

"מדי עונה קונה פריט אחד יקר. הפריט האחרון הוא נעלי פאייטים של "מיו מיו", כל מי שראה אותם, חמד אותן.

האם הוא שימושי? 

"אני יודעת לבחור בפריטים יקרים שימושיים. לא מתפתה לגימיקים".

נעליים מהאוסף של נחמי

מה הגילטי פלג'ר שלך, תיקים או נעלים?

"הגילטי פלג'ר שלי הוא שיעורי פילאטיס רבים, 3 פעמים בשבוע לפחות. כשהגוף מתוחזק ושמור, כל פריט אופנתי יראה נפלא".

איזה בגד ראית בחלון ראווה ולא השארת? 

"בכל פעם שאני במסע קניות, בארץ או בחו"ל, אני מקפידה לא לקנות בסיבוב הראשון שעורכת. בגד שנשאר בזיכרוני גם במרחק של יום ואחרי שראיתי רבים נוספים – יירכש".

שמלה שחורה חובה בארון? 

"שמלה לבנה חובה בארון. שחורה יש לכולן".

אמהות וקריירה, איך משלבים ביניהן?

"עם השנים לומדים לנהל את הזמן ביתר יעילות. מסננים את הטפל ומשקיעים בעיקר, וכך נחסכות שעות עבודה "ריקות" ומבוזבזות. כמו כן לומדים להאציל סמכויות, גם במשרד וגם בבית. ואחרי הכל, ולמרות הכל, בכל יום מחדש מחפשים את האיזון הנכון בין המשפחה והקריירה".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.