חותר תחתיו? מרגי ודרעי מחוייכים מתמיד

מרד כנגד אריה דרעי? השניים נראו מחוייכים מתמיד במהלך ישיבת ועדת החינוך של הכנסת

בצל השמועות שחבר הכנסת יעקב מרגי יוזם את המרד כנגד אריה דרעי, השניים נראו מחוייכים מתמיד במהלך ישיבת ועדת החינוך של הכנסת.

כזכור, בישראל היום דווח חברי כנסת בש"ס מנהלים שיחות ומגעים אינטנסיביים בשאלת עתידו הפוליטי של דרעי. על פי הדיווח ב'ישראל היום', חברי הכנסת של שס דנו באפשרות בה יחסמו את האופציה כי דרעי יצניח מועמד משלו לראשות התנועה, או לחלופין ישללו את חזרתו של אלי ישי לראשות התנועה.

 

בועדה דנו כנס מנהלים של רשת מעיין החינוך התורני בהשתתפות השר דרעי, ח"כ מרגי, סגן השר איציק כהן וסגן השר משולם נהרי משתתף בכנס מנהלים של מעיין החינוך התורני פתח תקווה.

הרב יוסף בוסו אמר בישיבה: "אני חייב לציין את משולם נהרי שהכינוי שלו היה בזמנו "האבא של מוסדות החינוך בפתח תקווה". איש ביצוע אמיתי שידע לקחת אחריות.

רוב כיתות הלימוד בפתח תקווה ניתנו על ידי סגן השר תוך ליווי צמוד לאורך כל הדרך."

סגן השר נהרי בירך את הנוכחים ואמר "המוסדות בפתח תקווה תמיד שימשו דוגמא איך להקים מוסדות איך לנהל צוות מקצועי, הייתי מציג את המוסדות בפני כל הגורמים המקצועיים במשרד החינוך. אני שמח לראות שהמוסדות ממשיכים לגדול ולהתפתח.
אם חסר לי היום משהו בכל העשייה הציבורית , זה בתחום החינוך, להקים עוד ועוד מוסדות."

הפעילות שלכם בקירוב רחוקים, זה מה שתמיד מרן הרב זצוק"ל היה אומר לי , אברכים תמיד ידאגו לחינוך הילדים שלהם , אנחנו צריכים לדאוג לאלה שאף אחד לא ידאג להם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.