חזו חזו בני חביבי: המשטרה נערכת לקליטת הרבבות בכותל

השוטרים יתפרסו בכוחות מתוגברים לאבטח את כל הצירים המובילים לכותל המערבי במשך השבת וחג השבועות – קריאה לציבור להישמע להוראות השוטרים והסדרנים

 

סגן ראש עיריית ירושלים ומחזיק תיק מבני דת ישראל קלרמן נפגש השבוע -יום רביעי- עם מפקד מחוז ירושלים במשטרה, ניצב משה (צ'יקו) אדרי בכדי לדון על היערכות לחג שבועות בדרכים המובילות לכותל המערבי ועל הביטחון באזור העיר העתיקה, וזאת לבקשת רבני השכונות, אשר פנו לסגן ראש העיר בשל ריבוי החיכוכים בשנים האחרונות בדרך לכותל המערבי בחג השבועות, וכן בשל המצב הביטחוני הנפיץ כיום ברחבי העיר ובפרט במזרחה.

מפקד מחוז ירושלים במשטרה ניצב משה (צ'יקו) אדרי סיפר כי בהוראה שהתקבלה על ידי המפכ"ל יוחנן דנינו, ישנה הגברת הערנות ונוכחות השוטרים בבירה. השוטרים יתפרסו בכוחות מתוגברים על מנת לאבטח את כל הצירים המובילים לכותל המערבי במשך השבת וחג השבועות. המשטרה מבקשת מהמתפללים להישמע להוראות השוטרים והמאבטחים. במוצאי החג המונים צפויים לפקוד את הכותל, וגם לכך המשטרה ערוכה כולל אגף התנועה של המשטרה. "לא ניתן לכל הרוצים לפגע בעיר לשבש את שגרת חיינו", ציין אדרי.

סגן ראש עיריית ירושלים ישראל קלרמן הודה לצמרת משטרת ירושלים ובראשם מפקד המחוז על המאמצים הרבים בכדי לדאוג לביטחונם של כל עשרות האלפים המגיעים להתפלל בכותל המערבי בשבת ובחג השבועות, וקורא לציבור הרחב לשמור על קדושת הכותל המערבי ולהישמע להוראות השוטרים והסדרנים. כמו כן, לא להתקהל בדרכים הצפופות אל הכותל וברחבה העליונה על מנת לאפשר זרימת מתפללים בצורה ראויה ומכובדת.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לועד לטוהר המחנה יש תלונות חריפות נגד המשטרה שמתנכל אליהם בעניין סידורי דרכים לכותל (כך עכ"פ לפי מנשר שהוציאו)

  מיקי |
  הגב
 2. עדיין זכור לנו מסירות נפשו של רבינו הגדול מרן ראש הישיבה הגאון האדיר רבי אברהם אטיק זצוקללה"ה הכ"מ גאב"ד איחוד היראים בארה"ק ועמידתו בפרץ על משמר קברי ישראל, תלמידיו הנאמנים בארה"ק ובחו"ל זוכרים עדיין היטב איך שציער עצמו על עצמות אבותינו המתחללים יום יום על ידי אנשים שנפגמה אצלם האמונה בהשארת הנפש ובתחיית המתים רח"ל, ומחפשים אחרי היתרים מפוקפקים מרבנים רפורמיים.

  ובפרט זכורה המערכה הכבדה שניהל רבינו הגדול מרן ראש הישיבה הגאון האדיר רבי אברהם אטיק זצוקללה"ה הכ"מ על גזירת חיטוטי שכבי הנוראה המתבצע על ידי יזמי פרויקט מרום ירושלים במתחם שנלר, כמה דמעות שפך רבינו הגדול זצוקללה"ה על גזירת חיטוטי שכבי המחרידה במתחם שנלר, ובאזנינו שמענו את הקללות הנוראות שקילל רבינו הגדול זצוקללה"ה את מחללי הקברים יזמי פרוייקט מרום ירושלים במתחם שנלר.

  מערכה זו נגעה עד לליבו הטהור של רבינו הגדול מרן ראש הישיבה הגאון האדיר רבי אברהם אטיק זצוקללה"ה הכ"מ גאב"ד איחוד היראים בארה"ק, ובעצם ימי המערכה נפל חלל בעמדו על משמר האמונה בהשארת הנפש ובתחיית המתים, הצבי ישראל על במותיך חלל, ובהאי קטירא איסתלק לשמי מרומים, ואותנו עזב לאנחות.

  ואם אמנם שבחיי חיותו לא זכינו לראות בהתגשמות הקללות הנוראות שהטיל רבינו הגדול מרן ראש הישיבה הגאון האדיר רבי אברהם אטיק זצוקללה"ה הכ"מ על מחללי הקברים יזמי פרוייקט מרום ירושלים במתחם שנלר, אמנם גדולים צדיקים במיתתם יותר מבחייהם, ולאחר שמחללי הקברים יזמי פרוייקט מרום ירושלים במתחם שנלר עומדים במריים וממשיכים לחלל את קברות אבותינו רח"ל, היום הזה באו מחללי הקברים על עונשם, כאשר היום יום חמישי בשעת חילול הקברים – כאשר הדחפור של חופרי קברות אבותינו יזמי פרוייקט מרום ירושלים במתחם שנלר נעץ את חודו בעצמות אבותינו המתגוללות על פני השדה, לפתע אש יצאה מאת ה' והדחפור כולו נשרף באש עד תומו, ולא נשאר ממנו זכר ושארית.

  כל מי שלא נפגמה אצלו האמונה בהשארת הנפש ובתחיית המתים יודע ומבין כי עונש נורא זה הגיע למחללי הקברים יזמי פרוייקט מרום ירושלים במתחם שנלר מכוחו הטהור של רבינו הגדול מרן ראש הישבה הגאון האדיר רבי אברהם אטיק זצוקללה"ה הכ"מ גאב"ד איחוד היראים בארה"ק, אשר ממתיבתא דרקיעא שלח מלאכי חבלה להפרע ממחללי קברות אבותינו.

  ומכאן התראה "אחרונה" למחללי הקברים יזמי פרוייקט מרום ירושלים במתחם שנלר העומדים במריים ומקשים את ערפם וממשיכים לחלל את קברות הקדמונים מידי יום ביומו, שייראו לנפשם מהקללה המחרידה שהטיל רבינו הגדול מרן ראש הישיבה הגאון האדיר רבי אברהם אטיק זצוקללה"ה הכ"מ.
  זכותו יגן עלינו ועל כל ישראל, אמן.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב