חזית חדשה נגד דרעי? ישראל פרוש ייפגש עם מנהיג יחד

ראש עיריית אלעד ישראל פרוש ייפגש הערב עם מנהיגה הרוחני של מפלגת 'יחד' הגר"מ מאזוז. בפגישה ישתתפו גם חברי יחד באלעד. בפגישה ידונו בתכניות לקראת הבחירות הקרובות

דרמה באלעד: ראש עיריית אלעד ישראל פרוש ייפגש הערב עם מנהיגה הרוחני של מפלגת 'יחד' הגר"מ מאזוז. בפגישה ישתתפו גם חברי יחד באלעד.

בנתיים לא ברור האם שלומי אמונים יחברו יחד עם תנועת יחד, ויתאחדו סביבו מועמדותו של פרוש של ראשות העיר לאור החלטתו של דרעי לסלק את פרוש מכס ראשות העיר. ייתכן כי מדובר בהפגנת שרירים עבור דרעי שיכנס לחזית חדשה שתחזק את יריבו המר – אלי ישי.

השבוע חשפנו על כוונת דגל התורה להצניח את סגן ראש עיריית ירושלים יצחק פינדרוס לאלעד.

שלשום חשף העיתונאי אבי גריניצייג בדף הטוויטר שלו כי מי שפועל כמתוווך להשגת הסכם בין 'דגל התורה' ל'שלומי אמונים' למניעת דין תורה הוא יעקב גוטרמן, ראש עיריית מודיעין עילית. על פי ההסכם המתגבש בין דגל לשלומי אמונים, פרוש יסיר את מועמדתו, ולא ירוץ לראשות עיריית אלעד כפי שהוסכם בין דגל לשלומי אמונים בהסכם הקודם, בתמורה לכך, ישראל פרוש יהיה המעומד המוסכם מטעם דגל- אגודה בבחירות לראשות עיריית בית שמש בעוד כ- 5 שנים. פינדרוס, כך נראה ייקח בהליכה את הבחירות באלעד למרות הכעס השורר בקרב הציבור הספרדי ששוב קופח ולא קיבל ראש עיר ספרדי קדנציה שנייה ברציפות. מועמד יחד יתקשה לנצח את המעומד הליטאי מול תמיכתם של גדולי ישראל הליטאיים והספרדיים בפינדרוס.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.