חזן: "גאה בחייל -הוא גיבור ישראל" (וידאו)

מס' 30 בליכוד לא היסס והעניק גיבוי מלא לחייל שהרג את המחבל, "אתה גיבור ישראל", אמר בפתאוס אל מול חברי הכנסת הערבים { נאום סוער}

בצל סערת החייל, עלה לדוכן המליאה סגן יו"ר הכנסת חבר הכנסת אורן חזן (הליכוד)וניפק את הנאום הטוב ביותר שלו שלו מאז נכנס לכנסת.

בניגוד לחבריו בליכוד, מס' 30 בליכוד לא היסס והעניק גיבוי מלא לחייל שהרג את המחבל, "אני גאה בחייל,אתה גיבור ישראל", אמר בפתאוס אל מול חברי הכנסת הערבים שפתחו בשאגות לעברו, "נראה שהח"כים מהרשימה "הפלסטינית", ולצידם חבורת ליצנים מהשמאל, שיושבת בכנסת ומייצגת קבוצה של הזויים שמנסים להגדיר עצמם עם, איבדה קצת את הדרך", אמר חזן.

"אנחנו נראה להם את הדרך הנכונה או את הדרך החוצה. בשעה שהם מגבים את הטרור – אנחנו מגבים את צה"ל, על כל מפקדיו וחייליו. כן גם בחייל מחברון אני גאה ויש לתת לו גיבוי מלא"!, אמר חזן.

חזן האשים את חברי הכנסת בהסתה ובכך שהם מתעלמים מהטבח בסוריה,"החלקתם על הראש"? הוא תהה, "מאות אלפי סורים נטבחים ואתם שותקים", הטיח חזן מול החכי"ם הערבים שקטעו את דבריו, "מליארדי שקלים עוברים ביורו או בכל מטבע זר לרשות והם מעבירים אותו לטרור במקום להשקיע את הכסף בשיקום הרשות ובתשתיות".

לסיום חזן שב והעניק גיבוי לחייל ולוחמי צה"ל,"גיבורות וגיבורי ישראל מכוחות הביטחון, אנחנו לא ננטוש אתכם. אני אמשיך לשמש הקול שלכם בכל מקום וללא כל חשש", סיכם חזן.

יקיריי, אין מקום לתומכי טרור בכנסת ישראל!נראה שהח"כים מהרשימה "הפלסטינית", ולצידם חבורת ליצנים מהשמאל, שיושבת בכנסת ומייצגת קבוצה של הזויים שמנסים להגדיר עצמם עם, איבדה קצת את הדרך.אז אנחנו נראה להם את הדרך הנכונה או את הדרך החוצה.בשעה שהם מגבים את הטרור – אנחנו מגבים את צה"ל, על כל מפקדיו וחייליו.כן גם בחייל מחברון אני גאה ויש לתת לו גיבוי מלא! גיבורות וגיבורי ישראל מכוחות הביטחון, אנחנו לא ננטוש אתכם. אני אמשיך לשמש הקול שלכם בכל מקום וללא כל חשש.וגם, שווה צפייה, מה קורה שאיימן עודה מאבד קצת קשב וריכוז… ???

‎Posted by ‎אורן חזן – Oren Hazan‎ on‎ יום שני 28 מרץ 2016

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.