חזן למנהלת הליכוד: "אפס, בסטיונרית"(וידאו)

אחרי שהתעמת עם לא מעט ח"כים – אורן חזן שוב מסתבך. הפעם זוהי מנהלת סיעת הליכוד שהגישה נגדו תלונה, בטענה שהתנהג באופן מאיים כלפיה. {שוב מסתבך}

אחרי שהתעמת עם לא מעט ח"כים – אורן חזן שוב מסתבך. הפעם זוהי מנהלת סיעת הליכוד שהגישה נגדו תלונה, בטענה שהתנהג באופן מאיים כלפיה.

ב'ערוץ 2' נחשף כי מנהלת סיעת הליכוד יוצאת נגד חזן וטוענת שאיים עליה. עליזה בראשי היא אחת הנשים החזקות בכנסת ומשמשת כמנהלת סיעת הליכוד – זו שדואגת לכך שחברי הכנסת יגיעו להצבעות בזמן. שלשום ביקש חזן מהצוות של בראשי להתקזז עם חבר כנסת אחר כדי שיוכל להיעדר מההצבעה – אלא שבראשי הודיעה לו שזה באחריותו.

(באדיבות רשת)

בתגובה, השיב לה ח"כ חזן – כך לטענתה: "את עובדת אצלי ותמצאי לי קיזוז. מי את חושבת את עצמך? חתיכת בסטיונרית, את אפס. את שום דבר, את אחרונת העובדות כאן".

בראשי לא הגיבה לאמירותיו – וחזן עזב את המקום. כעבור זמן קצר הוא חזר עם קצין הכנסת לצדו וטען שהיא מפריעה לו לתפקד. באופן חריג ביותר, החליטה בראשי להתלונן לוועדת האתיקה נגד חבר כנסת מהסיעה שלה, בטענה שחזן איים עליה וניסה להשפיל אותה.

אלא שזו לא התקרית החריגה שאירעה השבוע בכנסת בה חזן היה מעורב. עוזריו של יו"ר הקואליציה, ח"כ דוד ביטן, התלוננו לקצין הכנסת שחזן איים עליהם, כשהרקע הוא סירובו של ביטן למנות את חזן לראש ועדה בכנסת. חזן טוען שהוא זה שהתלונן נגדם לאחר שאחד מהם קילל אותו ואיים עליו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.