חזן מאיים: "אפיל את הממשלה"(הקלטה)

חבר הכנסת אורן חזן מאיים בשיחה סגורה עם הצוות המשפטי בכנסת, שליווה את הדיונים על הצעת חוק הדגל, כי באם החוק לא יעבור בכנסת יפיל את הממשלה. { ההקלטות נחשפות}

סערה פוליטית: בהקלטה שנחשפת על ידי ראש הדסק הפוליטי בערוץ הכנסת, ירון אברהם, נשמע חבר הכנסת אורן חזן מדבר בשיחה סגורה עם הצוות המשפטי בכנסת, שליווה את הדיונים על הצעת חוק הדגל, הסמל והמנון המדינה ומאיים להפיל את הממשלה באם החוק לא יעבור בכנסת.

ההצעה עברה בשבוע שעבר בוועדת החוקה, חוק ומשפט של הכנסת תוך כדי הערת הצוות המשפטי שיש לבצע בה תיקונים נוספים, ובהקלטה נשמע חזן בין היתר אומר:"את לא רוצה להעביר חוק? לא נעביר חוק? עיקרון הפרדת הרשויות לא קיים בכנסת, שכחו ממנו פה בכנסת, הוא כבר לא קיים. את רוצה שעל זה אצא ואדבר למצלמות? את רוצה שממשלה תיפול בגלל זה? אין בעיה".

אורן חזן בתגובה לערוץ הכנסת: לא איומים, לא הפחדות ולא תחבולות שמאלניות של גורמים יהודים חתרניים שאינם נאמנים למדינה, ימנעו ממני לקדם חוק חשוב זה ועוד רבים אחרים למען עם ישראל וארץ ישראל. העובדה שמשפטנים העובדים בכנסת, שאינם נבחרי ציבור, חותרים תחת חברי כנסת מחוקקים שדעותיהם הימניות אינן נראות להם היא חמורה ביותר – זו הפרה של עקרון הפרדת הרשויות.

צפו בכתבה של ירון אברהם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.