חזן ממעלה אדומים הטריד נערה

הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד תושב מעלה אדומים, בן 77, בגין עבירות אינוס ועבירות בכוח שביצע בשנים האחרונות. { מזעזע}

כתב אישום חמור: פרקליטות מחוז ירושלים, באמצעות עו"ד שירה קני-טל, הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד, תושב מעלה אדומים, בן 77, בגין עבירות אינוס ועבירות בכוח שביצע בשנת 2011. בנוסף הוא מואשם בביצוע מעשים  בקטינה בחודש פברואר 2015.

על פי כתב האישום בשנת 2011 בשעות הבוקר עמדה המתלוננת (שהייתה בת 23) בתחנת אוטובוס במעלה אדומים, על רקע היכרותה עם הנאשם שהיה חזן בבית כנסת היא נענתה להצעתו להסיעה למקום יעדה.

במהלך הנסיעה סיפר לה הנאשם כי אשתו חולה וכי הוא מחפש "סיפוק". הוא הסיע את המתלוננת לאזור מבודד במישור אדומים ועצר את רכבו. הוא יצא מהרכב והתרחק מהמקום לכמה דקות. כשחזר פתח את הדלת האחורית של הרכב, התיישב ליד המתלוננת והחל לפרגן לה על מראה.

בהמשך ניסה לתקוף אותה. המתלוננת ביקשה ממנו לחדול ממעשיו אך הוא התעלם מדבריה. בשלב מסוים, הוא הדף את המושב הקדמי קדימה, הטריד את המתלוננת וניסה לעשות בה מעשים שלא בהסכמתה.

במקרה אחר המתואר בכתב האישום, בפברואר 2015 עמדה המתלוננת ב.ב. (בת 16) בתחנת אוטובוס הסמוכה לביתה וניסתה לעצור רכב שיסיעה ליעדה. הנאשם סימן לה לעלות לרכבו. במהלך הנסיעה שאל האם תסכים לעשות עימו "סיבוב", בטרם יסיע אותה ליעדה, והיא הסכימה. במהלך הנסיעה הוא ביצע בה את זממו כמתואר בכתב האישום.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.