חזקי שכטר: "רוב הצפיות ביוטיוב של השיר 'נפשי' – הן שלי"

שכטר, עד לאחרונה דובר צה"ל למגזר החרדי, גאה בחיבור שעשה בין התקשורת החרדית לצה"ל, מספר על הקשר לרבי ממעז'יבוז' וחולם על עריכת דין

'אקטואליק' מציג – פרויקט חגיגי לחג הסוכות תשע"ט: "החיים שלי". אישי ציבור, עיתונאים, יח"צנים ידועים, זמרים ואמנים, משתפים את הסודות הכי אישיים מהחיים שלהם, בפעם הראשונה, ובכנות מלאה. לאורך ימי חול המועד נארח כאן בכל פעם אישיות ידועה אחרת, בראיון אישי יוצא דופן.

 

והפעם: חזקי שכטר, איש יחסי ציבור. בעבר, דובר צה"ל למגזר החרדי

 

זיכרון ילדות עוצמתי או זכור במיוחד?

"היום הראשון של שיעור א' בישיבה. נכנס יחד עם אבי שיחי' לישיבה, כשמסביבי מאות בחורים שלא הכרתי. ההתרגשות בלילה הראשון כשלא הצלחתי לעצום עין, ובתפילה למחרת בבוקר כשאני צובט את עצמי להיווכח כי אני באמת נמצא במקום הזה. האמת, קצת מתגעגע לתחושה הזאת".

מי הרב או הדמות הרוחנית שהשפיעה עליך?

"בשנים האחרונות אני מסתובב בשתי חצרות. הראשונה היא חסידות קאז'ניץ בתל אביב והשניה היא חצר האדמו"ר ממעז'בוז'. שני אדמו"רים שעסוקים יומם וליל בקירוב רחוקים. כל דקה במחיצתם היא עילאית.

"אם יורשה לי להוסיף גם את סבי, יחזקאל לנדאו, שעל שמו נקראתי. לא הכרתי אותו, הוא נפטר מספר חודשים לפני שנולדתי. אדם שאינו היה רב, אך כל מכריו העידו על גדלותו ועוצמתו. היה ידוע במעשי חסד וצדקה רבים. מקור להשראה".

ספר שהשפיע עליך? ספר תורני או לאו דווקא.

"מדי שבוע אני נחשף לדבריו הנפלאים והמדויקים של האור החיים הקדוש. יום חמישי בשעות המאוחרות מוקדשות יחד עם חברים נוספים לשיעור מיוחד בספר הקדוש. ככה אפשר להכניס את השבת כראוי".

מה נותן לך סיפוק ביום יום?

"התמיכה והעמידה האיתנה של אישתי לצידי. לא תמיד אני אומר לה את זה, אז תודה על הבמה החשובה. וכמובן, הילדים. לחזור הביתה אחרי יום מפרך. בדרך כלל הם ישנים. מעדיף לדבר איתם ולשמוע חוויות אבל בשביל זה יש שבת שלמה שהיא רק בשביל המשפחה".

שיר אהוב במיוחד?

"לדעתי רוב הצפיות של השיר 'נפשי' של מוטי שטיינמץ וישי ריבו, הן שלי. שיר מעולה נוגע ללב, וכשהוא מבוצע בשילוב של שני אמנים מהקשת הרחבה, זה בכלל דבר נפלא".

מקום אהוב במיוחד?

"תמיד כיף לברוח עם המחשבות לים. מקום מעולה להשראה".

הרגע הכי שמח בחייך?

"1:00 בלילה, כ"ה שבט תשע"ה. לידת התאומים שלי".

מה מרגש/משמח אותך?

"בפן המקצועי אין יותר משמח מלפתוח את העיתון או כל מדיה תקשורתית אחרת ולראות את התוצאה שקיבלת בשביל הלקוח שלך, או לסיים פרויקט שעבדת עליו במשך תקופה ולגלות את התוצאות. בפן האישי, המשפחה שלי זה הדבר הכי משמח ומרגש אותי כאחד".

משהו בקריירה שאתה מתחרט עליו?

"אני עדיין צעיר. מאמין שעוד אתחרט על הרבה".

מה בעיניך השיא המקצועי שלך עד היום?

"כל יום הוא שיא בפני עצמו. אני יכול לסכם את השירות הצבאי של כאחראי על המגזר החרדי בדובר צה"ל כהצלחה. הצלחנו להביא לידי ביטוי את חשיבות התקשורת החרדית בפני הגורמים הבכירים ועשינו דברים שהיו בגדר חלום".

מה היה מעניין אותך לעסוק אם לא היית עוסק במה שאתה עוסק כיום?

"עריכת דין אולי. דוגל בצדק ואוהב לנצח".

מה הסוד האישי שלך להצלחה שלך?

"אני לא אגלה לכם את סודות הגרעין של ישראל, אבל לדעתי התמדה והשקעה יחד עם מוסר עצמי גבוה הם מתכון מוצלח להצלחה".

מה החלום שלא הצלחת להגשים?

"אחרי החגים נגשים בעזרת השם חלום. אבל למה לרוץ, בוא נדבר עוד שמונים שנה. מקווה להספיק הכל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.