חזר מתפילה: בחור ישיבה בן 13 נהרג בכביש 6

מתנדב זק"א על הטרגדיה: "הם חזרו מטיול בצפון עצרו להתרעננות בכביש 6 מסיבה לא ברורה  הבחור התקדם לכביש ונדרס ע"י רכב"

בדרך חזרה מטיול במקומות הקדושים בצפון, בחור ישיבה בן 13 נדרס ע"י רכב ונהרג.

הבחור חגג בר מצווה רק לפני שבועיים ובא להתפלל במקומות הקדושים, בחזור מכביש 6 הוא נהרג לאחר שהלך על אם הכביש.

ישראל גודלבסקי מפקד זק"א מרחב שרון, אמר: "אמש סמוך לחצות התקבל דיווח על ילד שנדרס ע"י רכב בכביש 6 ונהרג, הגענו לזירה קשה בה נער כבר 13 היה שרוע על הכביש ללא רוח חיים, ככה"נ הם חזרו מטיול בצפון עצרו להתרעננות בכביש 6 מסיבה לא ברורה  הבחור התקדם לכביש ונדרס ע"י רכב, צוותי מד"א שהגיעו למקום עשו החייאה ולאחר מאמצים רבים אשרו את מותו במקום." והוסיף "הבחור חגג בר מצווה רק לפני שבוע, חבריו מהישיבה היו בהלם, לא הצליחו לעכל את הבשורה הקשה."

צוות זק"א מרחב שרון טיפלו בגופה ובאיסוף הממצאים בזירה.

צילום: יחזקאל איטקין

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. זה בגלל גזירת גיוס השמד. המציאות היא שכל שבועיים-חודש משביעים חרדים בכותל ורואים את התעמולה להתגייס באתרים דוקא "הבני תורה" ומבינים שיש גזירה ולא יכולים להתכחש המציאות. השיבוש ההשקפתי התחיל בזה שהרב שטיינמן תמך בפשרת הנחל החרדי,

  זה בגלל גזירת גיוס השמד.

  צריך לדעת מה באמת המציאות? לדעתי, חייבים לדון בכובד ראש ולראות מה קורה פה? קחו כוס קפה חם ותקשיבו טוב: הבעיה של הגיוס היא: שחברי כנסת ביחד עם ועד-הישיבות ידועים כהיום כסוחרי נשמות של בחורי ישיבות!!! ומגייסים בני ישיבה בכח.
  כל הציבור החרדי יודעים כבר שועד הישיבות מרח' מלאכי י-ם, ביחד עם מאיר פרוש ושאר חכים עמלקים הנקראים חרדים המתיעצים עם מרן הצדיק הרב שטינמן שליט"א, כמו גפני פרוש דרעי ליצמן מ"כלב" מוזס אייכלר וכו' הם סוחרים בנשמות של בחורי ישיבות, תמורת מינויים של שרים וסגני שרים ומשכורות גבוהות ומי יודע מה עוד?.
  הם מוכרים אלפי בני ישיבות לצבא השמד, וזה לא מריח טוב, וממשיכים להתעלל בבחורי ישיבה. תזדעזע ארץ ישראל אלף פרסה על אלף פרסה, עד מתי נשתוק!!! עד מתי עם ישראל ישתוקו וימשיכו לחשוב שאין גזירת גיוס???
  האם ועד הישיבות חושבים שהם מקדשים שם שמים? קידוש השם? בוודאי הם חושבים כך! אבל השאלה רק השם של מי. [הם רק מחוברים ל-השם של השטן של הס"ם] האינטערס שלהם זה כסף וכסף ועוד כסף כמו שהיה להיטלר, שמד שמד ועוד שמד כמו שהיה להיטלר ימח שמו וזכרו… ודרך אגב זה שמהר"א מסאטמר יצא בחריפות כנגד שיטת הפלג הירושלמי שלא להתייצב בלשכת הגיוס, ואמר כי הוא אינו במסורת אותה קיבלו מרבי יואל מסאטמר זצ"ל זה פשוט שטות (או טעות) שאיו כדוגמתו בעולם.
  להלכה למעשה: ובשם כל עם ישראל, אנו קורים למשכילים מחברי הכנסת כמו פרוש גפני וכו' וחבריו מש"ס, אגודת ישראל, ודגל התורה כו', להפסיק לפגוע יותר בעולם התורה. לזכור שחז"ל מלמדים אותנו "יש דין ויש דיין" היינו דיין האמת, ואין שום דבר נשכח אצלו, וידוע החוק של הגיוס שיש יעדים והסתגלות נגד חרדים ח"ו, ואין מי שיכול להכחיש את זה, ואסור ע"פ תורה לסגור את העיניים.
  המציאות היא שכל שבועיים-חודש משביעים חרדים בכותל ורואים את התעמולה להתגייס באתרים דוקא "הבני תורה" ומבינים שיש גזירה ולא יכולים להתכחש המציאות. השיבוש ההשקפתי התחיל בזה שהרב שטיינמן תמך בפשרת הנחל החרדי, ומכאן הדרך קצרה ליעדים, ומכסות, ועוד פשרה, ועוד רע במיעוטו, עד שיחריבו את כל הציבור החרדי השם ירחם.

  זה בגלל גזירת גיוס השמד |
  הגב