"חטאתי בטונים כנגד החרדים"

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד התוודה בראיון ל'ידיעות' על ההסתה כנגד הציבור החרדי, "חטאתי בטונים שבהם נקטתי כנגד החרדים ולא היו צריכים להיאמר בטונים שנאמרו".הבהיר לפיד, ומה חושבים ליצמן ודרעי. {לפיד מתוודה}

עיתון 'ידיעות אחרונות' ערך פרויקט מיוחד עם ראשי המפלגות שהגיבו על מסע ההסתה ברשתות החברתיות שהגיע השבוע לשיא עם הסרטון 'השתולים 'של ארגון 'אם תרצו' כנגד 'שוברים שתיקה'.

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד התוודה בראיון על ההסתה שהוביל בשעתו כנגד הציבור החרדי, "חטאתי בטונים שבהם נקטתי כנגד החרדים ולא היו צריכים להיאמר בטונים שנאמרו".הבהיר לפיד,  "הסברתי להם ואמרתי להם בסדרת מפגשים בואו נחשב מסלול מחדש,לא על הנושאים אלא על הטונים, כי בסך הכל חברה לא נמדדת בהסכמות אלא ביכולת לנהל ויכוח"..

בראיון מדבר גם יו"ר שס אריה דרעי שמספר על הסתה כנגדו והפצת תמונות במדי אס אס ,על ידי פעילי ימין קיצוניים, דרעי יוצא כנגד ארגון שוברים שתיקה שמחרפים ומכפישים את חיילי צה"ל.

" אסור להסית, נקודה", מבהיר שר הבריאות יעקב ליצמן, "בכל בחירות מסיתים כנגד הציבור החרדי", אומר ליצמן  ונשאל על ההסתה מצד התקשורת החרדית,"אני קורא עיתון המודיע ולא רואה שום הסתה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.