חטיבה חדשה נוסדה באיגוד לשכות המסחר: "האיגוד הישראלי לכטב"ם (כלי טיס בלתי מאוישים)"

"המטרה הנה לאחד את כל העוסקים בעולם תוכן ייחודי זה"

איגוד לשכות המסחר הקים חטיבה ענפית חדשה: "האיגוד הישראלי לכטב"ם (כלי טיס בלתי מאוישים)". האיגוד הישראלי לכטב"ם הינו התארגנות של ארגונים, גופים, מוסדות וחברות המעוניינים בקידום חופש הפעולה, הכדאיות והפוטנציאל אזרחי והעסקי של תחום הכטב"ם, הכולל את תחום רבי הלהב, תוך קיום אסדרה של פעילות הענף.

האיגוד יפעל בשיתוף פעולה והבנות עם קובעי מדיניות, רגולטורים ארגונים ומוסדות שונים, תוך הקפדה על ייצוג בעלי העניין באיגוד, במטרה להגשים את היעדים הנגזרים ממהפכה טכנולוגית זו ומתוך הכרה ואמונה כי התגייסות כוללת יש בה כדי לאפשר עמידה והובלה של אתגר עכשווי זה.

לדברי יוזמי הארגון, תא"ל (במיל') עדן אטיאס מחברת "פאראזירו" וסא"ל (במיל') אלון אונגר יו"ר ומייסד כנס UVID, הקמת התאגדות זו מתחייבת בימים אלה.
לדברי אטיאס, "אנו נמצאים בראשיתה של מהפכה טכנולוגית לה השפעה על כל תחומי החיים והמשק. חובה כי מדינת ישראל תתעדף ותסדיר לאלתר את הרגולציה המתחייבת, בהלימה ישירה ובקצב מקביל לזה הנערך בימים אלה בעולם."

"האיגוד פתוח לכל בעלי העניין האזרחיים והמסחריים, אשר עוסקים בתחום התעופה הבלתי מאוישת בישראל ומעוניינים לקדם אותו", מדגיש אונגר ומוסיף, "המטרה הנה לאחד את כל העוסקים בעולם תוכן ייחודי זה, לפעול ביחד לקידום הקצאתם של משאבים ותשתיות לאומיות עבור ענף הכטב"ם, לעודד מצוינות ומקצוענות, יזמות וצמיחה, להוות כתובת לעסקים, למוסדות, לגופים האקדמיים ולרגולטורים ולבדל את העוסקים בתחום המסחרי מתחום הפנאי והתחביב."

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.