חיבור פוליטי? גישושים בין הרב אמנון יצחק לרב אמסלם (הקלטה)

בימים האחרונים החלו גישושים לחבירה פוליטית בין אמסלם למפלגתו של הרב אמנון יצחק – כח להשפיע. וגם מה חושב רבי אמנון על יהודית יוסף? האזינו

בעוד אלי ישי  נאבק על קולות מצביעי ש"ס, יתכן ולתמונה יכנסו "שחקנים חדשים"  שיביאו לפגיעה נוספת בסיכוייו של ישי לעבור את אחוז החסימה.

בימים האחרונים החלו גישושים לחבירה פוליטית בין אמסלם למפלגתו של הרב אמנון יצחק – כח להשפיע, כך דווח באתר ערוץ 7.

הרב אמנון יצחק כבר הבהיר שאין בכוונתו להתמודד בבחירות הקרובות לכנסת,  אך  לפניו הונחה הצעה  לפיה תוקם בלוק טכני פוליטי בו יתמודדו שתי המפלגות יחדיו,  במפלגות מאמינים כי  אחוז החסימה לא יהיה רחוק ו"ניתן יהיה לעשות את זה".

בערוץ 7 דווח כי  גורם מטעמו של הרב אמסלם הניח  את ההצעה בבית של הרב יצחק, אך  לפי שעה לא התקבלה תגובת הרב אמנון יצחק שטרם החליט אם להתמודד.

אותו גורם נשאל האם אין התנגשות בין  עמדתו של הרב אמנון יצחק לבין הרב אמסלם , הוא השיב כי מדובר בשתי תפיסות שונות ומשום כך מדובר על ריצה משותפת של שתי מפלגות אך עם זאת שתיהן מובילות מצע כלכלי חברתי הדואג לרווחת השכבות החלשות.

"לטענת גורם המקורב לרב אמסלם הוא טוען כי  סקר שהגיע לידיו עולה כי ניתן לעבור את אחוז החסימה "עוד לפני שהתחלנו את הקמפיין", הוא מצהיר אך מבהיר כי גם אם הרב אמנון יצחק ישיב בשלילה הרב אמסלם לא יהסס ויתמודד.

למרות הסיכוים הקלושים,  בסביבתו של הרב אמסלם מעריכים כי יתכן והרב יצחק ישתכנע בהתאם לממצאים ויחבור למפלגתו של אמסלם למרות שנכווה פוליטית בבחירות הקודמות.

בבחירות הקודמות אמסלם זכה קרוב ל45 אלף קולות  ואילו הרב אמנון יצחק זכה ל-28 אלף קולות, גם אם נחבר את הנתונים יחד ונצא מתוך נקודת הנחה שישי  גורף קולות מתוך הקופה, שני המפלגות יחד לא יעברו הפעם את אחוז החסימה הגבוה, המפלגות יזדקקו ל-130 אלף קולות.
[alooma ref="6fbf4a79132fd29e499e648ea7da4529.mp3" src="1" autoplay="1" pid="0"]

בתוך כך,  הרב אמנון יצחק vs ש"ס – שלב ההקלטות: במהלך שיעורו היומי  בשבוע שעבר חשף הרב אמנון יצחק הקלטה של שיחות שערך במהלך מערכת הבחירות הקודמת עם הרב דוד יוסף.

בתחילת הדברים סקר הרב יצחק את הדברים הקשים שאמר כנגדו הרב דוד יוסף, ולאחר מכן השמיע הקלטות מהשיחות ביניהם.

13 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אמנון יצחק נזהר בסיפור הלא נעים של אחיה (איציק סודרי).חחח
  מה אומר ? כשמקשבים לתוכן ההקלטות מבינים שאמנון יצחק צדק כל הזמן. ואינני מחסידיו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אני ממש לא מבין איזה ניצול ציני עושה הרב יצחק בהקלטות שלו אנשים מדברים איתו בכבוד והוא כך מוציא החוצה בלי שום טקט

  רוני |
  הגב
  • רוני, על מה אתה מדבר?? יצאו על הרב אמנון יצחק בזמנו ללא הבחנה, וללא רסן! בלי דעת תורה אמתית(ראה סרטון של הרב יעקב יוסף זצ"ל ביוטיוב) ואתה מדבר על ניצול ציני? מה עם ההתייחסות שלך לתוכן?? תוכן ההקלטה שאומר שהרב עובדיה זצ"ל נוצל, והיה מנוע לפרסם הלכה לרבנים בלי אישור בני הבית יהודית ומשה יוסף וכו'… זה כלום בעיניך?? איפה האמת שלך? הרב עובדיה היה בצער ואתה מבקר את גדול מזכה הרבים במקום לשבחו??

   נאור |
   הגב
 3. הרב אמנון יצחק תותח!!! צודק בכל מילה.. כדאי לעקוב אחריו

  אלדד |
  הגב
 4. אני מציע לחבר את כל הפלגים, ולקרוא למפלגה "מאוכזבי ש"ס"

  נחמן |
  הגב
 5. אין סיכוי ספין תקשורתי של התשקורת, אולי החברה של אמסלם רוצים אבל הרב אמנון לעולם לא יסכים לכך.

  ספין תקשורתי |
  הגב
 6. הרב אמנון יצחק ידוע בדעותיו השמרניות לעומתו של אמסלם הידוע כ"ליברל" וזה מה שגרם לבוחרים לבחור בו, אין סיכוי שהרב אמנון יצחק יתחבר איתו שתי הפכים גמורים, תפסיקו להטעות.

  משה |
  הגב
 7. ידוע שהיו בעיות הלכתיות לגבי גיוס תלמידי ישיבות וגיור עם אמסלם הרב אמנון יצחק שליט"א לא יתחבר איתו זה שיש רצון של אמסלם אין זה מעיד על רצונו של הרב אמנון יצחק.

  דניאל |
  הגב
 8. חרטה ברטה מאיפה הבאתם את זה? הרב אמנון יצחק אמר שהוא לא רץ פעם נוספת וטוב שכך.
  עדיף לא לשבת בממשלה עם נוכלים ושקרנים

  נורית |
  הגב